Переселенці можуть скористатися сервісом з пошуку житла «Допомагай» (КОРИСНО)

Переселенці можуть скористатися сервісом з пошуку житла «Допомагай» (КОРИСНО)

ІТ-волонтери України створили сервіс з пошуку безкоштовного житла для переселенців «Допомагай».Там розміщені пропозиції від господарів, готових запропонувати свої оселі. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Кожен зараз корисний на своєму фронті. Спеціалісти ІТ-галузі створюють корисні веб-продукти. Наприклад, запустили портал для переселенців з пошуку безкоштовного житла», – зазначив заступник голови ДніпроОВА Іван Начовний. 

Новий сервіс вітчизняна ІТ-спільнота презентувала разом із Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Кожен небайдужий може додати своє оголошення на сайті. Розповісти, скільки здатен прийняти людей, вказати усі деталі поселення. Переселенці можуть знаходити пропозиції з надання безкоштовного житла. Причому не лише у регіонах України, а й за кордоном.

Ще є всеукраїнська гаряча лінія 0(800)332238. Там працюють понад 70 волонтерів-операторів. Цілодобово приймають сотні дзвінків. Допомагають літнім людям, які не мають смартфонів, щоб додати або знайти оголошення. А ще тим, хто в дорозі без доступу до інтернету.

Оператори обдзвонюють авторів оголошень, щоб перевірити їх актуальність. Обробляють залишені на сайті скарги на хазяїна житла або гостя.

Нині на сайті можна знайти майже 800 активних оголошень, а понад 4,2 тис людей вже знайшли прихисток.

Дніпропетровська ОДА
Залишити коментар

Відправити