Як подати заявку на компенсацію за пошкоджене житло (КОРИСНО)

Як подати заявку на компенсацію за пошкоджене житло (КОРИСНО)

Українці, чиї будинки або квартири були пошкоджені під час війни, можуть подати заявку на відшкодування. Така послуга доступна у мобільному додатку Дія. Як скористатися, розповів заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Іван Начовний.

«Через військову агресію сотні тисяч українців втратили домівки. Держава почала збирати інформацію про такі об’єкти. Це потрібно, аби зафіксувати збитки та відновити пошкоджені будинки після перемоги України», – сказав Іван Начовний.

Заявку на відшкодування можна подати щодо зруйнованих квартир та приватних будинків. Зокрема, дачних, садибних та садових. Інших житлових приміщень, на які зареєстроване окреме право власності.

Для цього слід оновити застосунок Дія до останньої версії. Обрати розділ «Послуги» та перейти до пункту «Пошкоджене майно». Далі заповнити форму. Вказати дані про об’єкт, надати фото та опис пошкоджень, свої контактні дані.

«Подати заявку можна незалежно від місця проживання або перебування. Далі – очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки й компенсації. Її визначатиме Уряд», – додав Іван Начовний.

Незабаром заяву можна буде подати не лише у мобільному додатку, а й на порталі Дія та у ЦНАПах. Для цього знадобиться паспорт та ідентифікаційний код.

Дніпропетровська ОДА
Залишити коментар

Відправити