Під час пожежі врятовано чоловіка. Будні наших рятувальників

Під час пожежі врятовано чоловіка. Будні наших рятувальників

Під час пожежі врятовано чоловіка

24 травня о 14:47 до служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в двокімнатній квартирі на 2 поверсі трьох поверхового житлового будинку по вулиці Горького.

До місця події були направлені рятівники 4-го караулу 44 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. По прибуттю на місце пожежі о 14:51 було встановлено, що в квартирі горить матрац на дерев’яному ліжку на якому знаходився власник квартири пенсіонер 1929 р.н., інвалід, в нього параліч нижніх кінцівок і він самостійно не може пересуватися. Завдяки злагодженим діям рятувальників чоловіка швидко винесли на свіже повітря та передали працівникам швидкої медичної допомоги. Чоловіка було доставлено до терапевтичного відділення центральної міської лікарні.

під час пожежі врятовано чоловіка. будні наших рятувальників - изображение 1

О 15:06 пожежа була ліквідована. Площа пожежі 2м2, причина пожежі необережне поводження з вогнем в ліжку власником квартири.

Всього до гасіння було залучено одна одиниця пожежно-рятувальної техніки та 6 чоловік особового складу, працювала ланка газодимозахисної служби 3 чоловіка 12 хвилин.

За інформацією лікарів стан в потерпілого задовільній.

під час пожежі врятовано чоловіка. будні наших рятувальників - изображение 2

В Будинку творчості дітей та юнацтва рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі

У рамках профілактичної роботи щодо запобігання трагедій, пов’язаних із відпочинком громадян та навчанням талановитих учнів міста 18 травня з особовим складом 44 державної пожежно-рятувальної частини були проведені навчання з ліквідації умовної пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей, до якого належить комунальний позашкільний навчальний заклад "Будинок творчості дітей та юнацтва". В цьому закладі в різноманітних творчих гуртках навчаються більш ніж 1000 талановитих дітей міста, а для рятівників державної служби з надзвичайних ситуацій їх безпека є одним з пріоритетних завдань. Тож фахівці ДСНС приділяють цьому питанню велику увагу, аби майбутні таланти нашого міста перебували в безпеці.

У подібних спорудах шляхом розповсюдження полум’я є легкозаймисті матеріали, декорації, меблі тощо, а в разі виникнення загоряння утворюється сильне задимлення, що перешкоджає проведенню евакуаційних заходів. Такі особливі характеристики даного об’єкту стали основним акцентом у проведенні навчань.

під час пожежі врятовано чоловіка. будні наших рятувальників - изображение 3

Відповідно до тактичного задуму, пожежа виникла під час вистави на сцені та розповсюдилася на глядацька залу, яка вміщає близько 300 глядачів. Площа умовної пожежі на момент прибуття рятувального підрозділу склала 70 квадратних метрів. Ще до прибуття рятувальників персоналом закладу було розпочато евакуація людей із зали та прийняті заходи щодо гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Вогнеборці завершили евакуацію глядачів та ліквідували умовну пожежу.

під час пожежі врятовано чоловіка. будні наших рятувальників - изображение 4

Керівництвом навчань було зазначено, що навчання пройшли добре, рятівники відпрацювали взаємодію з іншими службами, дії з пошуку та порятунку людей, перевірили свою готовність до дій за призначенням та навчили правильним діям персонал позашкільного навчального закладу на випадок виникнення надзвичайної ситуації. А також було зазначено, що вони підвищили свої професійні вміння та навички, адже коли стоїть завдання порятунку людини в умовах реальної екстремальної ситуації, дії рятувальників мають бути злагодженими та безпомилковими.

Рятувальники спільно з працівниками поліції провели рейдові заходи по місцям відпочинку громадян

З настанням теплої погоди все більше людей вирушають на відпочинок до природи. Тож з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед відпочиваючих та попередження пожеж у природних екосистемах 24 травня співробітники Орджонікідзевського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з працівниками поліції провели черговий рейд по місцям відпочинку громадян аби попередити їх про небезпеку виникнення пожеж у природних екосистемах та нагадати правила перебування на воді.

під час пожежі врятовано чоловіка. будні наших рятувальників - изображение 5

Під час розмови рейдовики роздавали людям попереджувальні листівки, нагадували правила безпеки у природних екосистемах та біля водоймищ. Попереджали, що більшість пожеж виникає саме через халатне ставлення до природних ресурсів самими громадянами, а при відпочинку на природі варто завжди пам’ятати, що пожежі в екосистемах несуть загрозу не лише навколишньому середовищу але й становить небезпеку для життя самих людей.

під час пожежі врятовано чоловіка. будні наших рятувальників - изображение 6

Також попередили, що основними умовами безпечного відпочинку на водоймах є правильний вибір і обладнання місць для купання, відпочиваючи біля води необхідно постійно слідкувати за дітьми бо їхня поведінка непередбачувана, забороняється заходити у воду напідпитку. Дотримуючись цих правил безпеки громадянами можна уникнути трагедії.

Фахівці ДСНС постійно проводять агітаційні заходи спільно з представниками поліції адже взаємодія з правоохоронними органами в роз’яснювальній роботі серед населення дає більш свідомий вплив на громадян та має плідний результат, зазначили рятівники.

Рятувальники провели профілактичний рейд

25 травня рятувальники 44-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд з мешканцями багатоквартирних будинків по вул. Горького. Головна мета якого недопущення виникнення пожеж у побуті, попередження загибелі та травмування людей на них.

Вчора в одній з квартир трьохповерхового багатоквартирного житлового будинку сталася пожежа, внаслідок якої ледь не загинув літній чоловік, тому рятівники приділили особливу увагу саме громадянам похилого віку, які мешкають по цій вулиці. Людям розповіли основні вимоги пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися аби не допустити пожежі у власні оселі, нагадували за яким номером телефону необхідно викликати рятувальників та вручили тематичні пам’ятки і листівки, які містять усі необхідні поради та корисну інформацію для людей похилого віку.

під час пожежі врятовано чоловіка. будні наших рятувальників - изображение 7

По завершенню роз’яснювальної бесіди люди дякували фахівцям рятувальної справи за надані паради та обіцяли, що будуть завжди дотримуватися правил пожежної безпеки, а в разі виникнення пожежі одразу телефонувати до служби порятунку за номером 101.

Орджонікідзевській МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити