Покровське бюро правової допомоги інформує: до уваги учасників Революції Гідності

Покровське бюро правової допомоги інформує: до уваги учасників Революції Гідності

24 лютого 2018 року набирає чинності закон про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб.

Відповідно до вищезазначеного закону: постраждалими учасниками Революції Гідності визнаються особи, які на виконання Закону України "Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей" включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), але такі ушкодження не призвели до інвалідності, та звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року.

Згідно з внесеними змінами до ст. 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" постраждалим "майданівцям" будуть надаватися пільги та інші соціальні гарантії, які встановлені для учасників бойових дій,  однак дія цієї статті не поширюватиметься на осіб, які отримали тілесні ушкодження під час виконання службових обов’язків.

Постраждалим видаватиметься посвідчення "Постраждалий учасник Революції Гідності". Особам, які мають право на одночасне отримання посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни, учасника війни та постраждалого учасника Революції Гідності, буде видаватися лише одне посвідчення за їхнім вибором.

За більш детальною інформацією з даного питання та інших правових питань ви можете звернутись до відділу "Покровське бюро правової допомоги"  за адресою: м. Покров, вул. Героїв України, 13, тел. (05667) 6-65-08, номер гарячої лінії 0-800-213-103.

Залишити коментар

Відправити