Проведено міський етап ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю ДЮП (+ВІДЕО)

Проведено міський етап ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю ДЮП (+ВІДЕО)

В Будинку творчості дітей та юнацтва м. Покров пройшов міський етап ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (ДЮП). Цього року в ньому взяли участь команди 5-ти закладів освіти міста: загальноосвітнього ліцею, середніх загальноосвітніх шкіл №4, 6, 9 та навчально-виховного комплексу №1.

Вони продемонстрували глядачам свій високий рівень знань з безпеки життєдіяльності, показати творчі та спортивні здібності, вокальну та хореографічну майстерність. За звання переможця команди, боролися під гаслом: "Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй", аби краща з них змогла представляти місто Покров в наступних етапах фестивалю.

проведено міський етап ххііі всеукраїнського фестивалю дюп ( відео) - изображение 1

Смотреть все фото (46 шт) - Одноклассники

Смотреть все фото (46 шт) - Вконтакте Смотреть все фото (46 шт) - Facebook

Учасників оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС Украйни у Дніпропетровській області, представники відділу молоді та спорту виконкому Покровської міської ради, а також Управління освіти.

проведено міський етап ххііі всеукраїнського фестивалю дюп ( відео) - изображение 2

Юні рятувальники змагалися у знаннях з основ безпеки життєдіяльності, це конкурси "Гриби, ягоди" і "Медичний", у туристичній майстерності - конкурс "Рятувальна мотузка" та практичних вправах: у конкурсах "Влучний ствольщик" і "Рятування потопаючого". Як основний елемент фестивалю, на розсуд глядачів та авторитетного журі команди представили "Домашнє завдання", де учасники змагань порушили актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення, надавали рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, популяризували здоровий спосіб життя та безпеку життєдіяльності.

проведено міський етап ххііі всеукраїнського фестивалю дюп ( відео) - изображение 3

За результатами усіх конкурсів, перемогу здобула команда ДЮП загальноосвітнього ліцею "Юний рятівник", від виступу якої глядачі та члени журі отримали велике задоволення. Друге місце зайняла команда ДЮП середньої загальноосвітньої школи №9 - "Вартові безпеки", а трете місце команда ДЮП середньої загальноосвітньої школи №6 - "Палаючі серця".

проведено міський етап ххііі всеукраїнського фестивалю дюп ( відео) - изображение 4

За свою талановитість, проявлену майстерність та артистизм усім учасникам фестивалю було вручено грамоти та солодкі призи, а організатори подякували за отримані враження та побажали команді переможців подальших успіхів у змаганнях. Рятувальники зазначають, що такі заходи серед підростаючого покоління сприяють популяризації служби порятунку, а також розвивають спортивні та артистичні якості у молоді.

проведено міський етап ххііі всеукраїнського фестивалю дюп ( відео) - изображение 5

За інформацією Покровського МВ ГУ ДСНС Украйни у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити