Рятувальники продовжують роз’яснювальну роботу

Рятувальники продовжують роз’яснювальну роботу

Співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області продовжують інформувати населення про небезпеку пожеж у побуті та природніх екосистемах. Останнім часом вони спілкувалися з дачниками у садовому товаристві "Мічурінець", навчали правилам безпечної поведінки мешканців вулиць Шатохіна, Чиатурської та Героїв України, провели екскурсію для школярів та перевірили готовність храмів міста до Великодня.

Рятувальники нагадують дачникам про небезпеку пожеж в екосистемах

Аби запобігти виникненню пожеж в природних екосистемах співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області проводять систематичні зустрічі з дачниками садового товариства "Мічурінець". Так, 6 квітня вони провели черговий роз’яснювальний захід, під час якого застерігали власників садових ділянок про небезпеку, яку можуть завдати пожежі в природних екосистемах.

рятувальники продовжують роз’яснювальну роботу - изображение 1

Смотреть все фото (43 шт) - Одноклассники

Смотреть все фото (43 шт) - Вконтакте Смотреть все фото (43 шт) - Facebook

При спілкуванні рятувальники роздавали людям інформаційні листівки та нагадували, що в разі пожежі необхідно одразу телефонувати до служби порятунку 101, а самим дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі та перебуванні на садових ділянках.

Інструктаж зі священнослужителями

10 квітня, напередодні найбільшого християнського свята – Великодня, рятувальники провели інструктаж з священнослужителями та обслуговуючим персоналом культових споруд Покрова. Головною метою заходу було забезпечення пожежної та техногенної безпеки у храмах міста під час богослужінь.

рятувальники продовжують роз’яснювальну роботу - изображение 2

В ході спілкування рятувальники попередили священнослужителів про необхідність дотримання заходів безпеки при використанні відкритого вогню (свічок, лампадок), бути більш пильними і уважними, дотримуватися елементарних вимог пожежної безпеки. Нагадали, що в святкові дні в храмах перебуває велика кількість людей, тож необхідно слідкувати за відкритим полум’ям свічок, а по закінченню богослужінь необхідно всі їх загасити та перевірити чи вимкненні усі електричні прилади.

Також рятувальники перевірили наявність первинних засобів пожежогасіння, утримання шляхів евакуації та електромережі в належному стані. А по завершенню розмов вручили попереджувальні пам’ятки і листівки Настоятелі храмів, в свою чергу запевнили, що вони роблять усе можливе аби не допустити займання в церквах та храмах міста.

Рятувальники навчають громадян вимогам пожежної безпеки в побуті

 7 та 11 квітня співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області продовжили навчати громадян міста вимогам пожежної безпеки в побуті, аби запобігти загибелі та травмуванні людей на пожежах, а також зменшити кількість пожеж в побуті. Захід проходив біля багатоквартирних житлових будинках по вул. Шатохіна, вул. Чиатурська та вул. Героїв України.

рятувальники продовжують роз’яснювальну роботу - изображение 3

Особливу увагу під час розмов рятувальники приділяли людям похилого віку. Вони нагадали громадянам правила пожежної безпеки в побуті, що необхідно робити в разі виникнення пожежі, також попередили про необхідність бути пильними з відкритим вогнем, не допускати перевантаження електричних мереж та навели приклади останніх пожеж, які виникали в місті. По закінченню спілкування кожному вручили інформаційні листівки щодо дотримання пожежної безпеки в побуті та ще раз нагадали телефони екстрених служб.

рятувальники продовжують роз’яснювальну роботу - изображение 4

Подібні заходи фахівці ДСНС проводять постійно, адже безпека громадян в них завжди стоїть на першому місці, а особисте спілкування з кожним значно зменшує випадки пожеж у побуті, зазначають рятувальники

Екскурсія для учнів молодших класів

З метою виконання Комплексного плану основних заходів із безпечної життєдіяльності дітей на 2016-2017 навчальний рік, в рамках тижня БЖД та  формування у дітей навичок безпечної поведінки, рятувальники 12 квітня провели екскурсію для учнів молодших класів  загальноосвітнього ліцею.

Школярам показали пожежну техніку та ознайомили з рятувальним обладнанням. Дітям розповіли, як використовують різноманітне обладнання у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуаціях, дали приміряти бойовий одяг та ознайомили з діями громадян у разі виникнення пожежі.

рятувальники продовжують роз’яснювальну роботу - изображение 5

На інформаційному стенді показали приклади пожеж та нещасних випадків, що сталися через недотримання правил безпеки.  Ознайомили дітей з правилами поведінки в побуті, під час навчального процесу, при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів та у різних екстремальних ситуаціях, що можуть з ними трапитися у повсякденному житті.

Екскурсія для дітей пройшла повчальною та корисною, вони отримали багато позитивних вражень від побаченого і почутого, а по завершенню зустрічі усі із задоволенням фотографувалися на згадку біля пожежного автомобіля.

За інформацією Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити