Рятувальники спільно з працівниками поліції навчають відпочиваючих вимогам пожежної безпеки

Рятувальники спільно з працівниками поліції навчають відпочиваючих вимогам пожежної безпеки

3 травня співробітники Орджонікідзевського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з працівниками поліції навчали відпочиваючих громадян вимогам пожежної безпеки під час відпочинку на природі. Головною метою даного заходу було посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи з населенням щодо профілактики пожеж в природних екосистемах особливо при перебуванні людей біля зелених насаджень, дотриманні заходів безпеки під час відпочинку та при розпалені вогнищ поблизу дерев.

Під час бесід рятівники нагадали, що відпочиваючи на природі, варто пам'ятати про те, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу але й становить небезпеку для життя самих людей. А для того щоб уникну пожеж в природних екосистемах необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки. Також при розмові людям довели статистичні дані виникнення пожеж в природних екосистемах та вручили інформаційні листівки.

Як показує досвід та зі слів самих відпочиваючих, такі заходи є дуже дієвими, адже спілкуючись на цю тему з фахівцями в галузі безпеки люди розуміють, наскільки важливим є дотримання нескладних, але надзвичайно необхідних вимог.

Орджонікідзевський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

рятувальники спільно з працівниками поліції навчають відпочиваючих вимогам пожежної безпеки - изображение 1

рятувальники спільно з працівниками поліції навчають відпочиваючих вимогам пожежної безпеки - изображение 2

рятувальники спільно з працівниками поліції навчають відпочиваючих вимогам пожежної безпеки - изображение 3

рятувальники спільно з працівниками поліції навчають відпочиваючих вимогам пожежної безпеки - изображение 4

Залишити коментар

Відправити