Рятувальники спільно з працівниками поліції в дендропарку міста навчали населення вимогам пожежної безпеки в природних екосистемах

Рятувальники спільно з працівниками поліції в дендропарку міста навчали населення вимогам пожежної безпеки в природних екосистемах

За статистикою переважна більшість пожеж у природних екосистемах виникають з таких причин як: необережне поводження з вогнем при спалюванні сміття, сухої рослинності або недбало кинутого недопалку чи непогашеного багаття після відпочинку на природі. В більшості випадків самі громадяни навіть і не задумуються про те, якої шкоди довкіллю і небезпеки для навколишнього середовища можуть привести їх дії. Тож з метою попередження таких пожеж 1 червня співробітники Орджонікідзевського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з працівниками поліції провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в дендропарку міста.

При спілкуванні із громадянами учасники рейдової групи наголосили на суворому дотриманні заходів безпеки під час перебуванні на природі, нагадали про небезпеку розведення вогнищ, випалювання сухої рослинності та вручили кожному листівки з правилами пожежної безпеки в природних екосистемах. Також рейдовики попередили, що за випалювання сухої рослинності та заподіяння шкоди зеленим насадженням передбачена адміністративна відповідальність.

Профілактичні заходи з попередження пожеж у природних екосистемах спільно з працівниками поліції проводяться систематично впродовж усього пожежонебезпечного періоду, зазначають рятувальники, адже співпраця в цьому питанні дає можливість зменшити кількість пожеж, які виникають через людські фактори та тим самим завдають як матеріальної так і екологічної шкоди довкіллю.

Орджонікідзевський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити