Ще троє мешканців області захворіли на коронавірус

Ще троє мешканців області захворіли на коронавірус

На Дніпропетровщині – ще три випадки коронавірусу. Інфекцію виявили у мешканців обласного центру та Нікополя. Наразі хворі – під пильним наглядом лікарів. Стан здоров’я у пацієнтів стабільний. Всі вони отримують симптоматичне лікування. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

"Маємо ще трьох мешканців області, що підхопили коронавірус. Двоє з них – дніпряни. Ще один випадок зафіксували у Нікополі, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Нещодавно отримали декілька тисяч тестів на COVID-19. Це дозволяє нам тримати на контролі епідемічну ситуацію у регіоні. Для недопущення подальшого розповсюдження інфекції продовжили режим надзвичайної ситуації та карантин – до 24 квітня".

Усі троє інфікованих нещодавно повернулися з країн, охоплених епідемією, – Іспанії, Франції, ОАЕ. Нині встановлюють контакти, які могли мати хворі.

Наразі в області – дві госпітальні бази. Це Дніпровська міська лікарня №21 та Криворізька інфекційна лікарня. Вони можуть одночасно прийняти 430 пацієнтів.

Загалом на Дніпропетровщині зареєстрували 6 випадків COVID-19.

Джерело: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Залишити коментар

Відправити