Щоб канікули пройшли цікаво та змістовно

Щоб канікули пройшли цікаво та змістовно

21 березня у школярів міста розпочалися довгоочікувані весняні канікули. Дітвора відпочиватиме два тижні і вже 4 квітня візьметься за навчання. Та до того у школярства є можливість насолодитися канікулами. Аби ці дні запам’яталися надовго, відділом культури виконкому, управлінням освіти підготовлено ряд цікавих заходів на різний вік і на будь-який смак.

Запрошує бібліотека

Вже з 22 березня центральна міська, дитяча бібліотеки та їх філії запрошують малечу поринути у надзвичайний світ книжкових подорожей. Тут триватимуть цікаві виставки, презентації, вікторини, проходитимуть голосні читання, пізнавальні години, ігри-розваги. Протягом усіх канікул працюватиме креатив-лабораторія з майстер-класами. Буде відкрито бібліотечний кіно- та лялькові зали. Триватиме міський етап конкурсу "Кращий читач України – 2016".

У міському музеї

Чекатимуть на школярів. Тут пропонують цикл тематичних екскурсій, присвячених річниці Чорнобильської трагедії, славній даті – 60-річчю Орджонікідзе.

До мистецьких осередків

Запрошують прихильників музики й театрального мистецтва. Так, Школа мистецтв відкриватиме музично-літературну вітальню, зустрічатиме День гумору та проводитиме олімпіаду з музичної літератури. А Дитяча музична школа чекає на музичному "Що?Де?Коли?" та концертнихпрограмах.

У загальноосвітніх закладах

Теж не забули про канікули. У школах готують тематичні факультативи, екскурсії, інтелектуальні ігри та вікторини, конкурси знавців іноземних мов. Школярі збиратимуть макулатуру та відпочиватимуть під час музично-розважальних програм.

На спортсменів чекають змагання

Канікули відкривають нові можливості для вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи. Юні спортсмени візьмуть участь у обласних, Всеукраїнських змагання з різних видів спорту. Заплановані першості і в місті з акробатики, гімнастики спортивної, футболу, які пройдуть з 1 по 3 квітня.

Канікули у Будинку творчості

Пройдуть як завжди насичено. 21 та 23 березня школярів запрошують взяти участь у міському етапі регіонального огляду-конкурсу дитячої творчості "Моє Придніпров’я", що розпочнеться о 13.00. Вже 24 березня, о 13.00, тут триватиме розважальна програма для дітей 5-8 класів "Алло! Ми шукаємо таланти!" А 31 березня, о 13.00, можна вболівати за учасників міського етапу обласних змагань загонів юних інспекторів руху.

Кожен день канікул може стати яскравою пригодою, варто лише визначитися, який із пропонованих напрямків до душі.

За більш детальною інформацією щодо заходів звертайтеся: Будинок творчості: 6-15-63; Центральна дитяча бібліотека: 6- 17-80; Дитяча школа мистецтв: 6-17-71; Музей: 4-31-09; Дитяча музична школа: 6-35-77; Дитячо-юнацька спортивна школа: 4-44-30.

Прес-служба міського голови.

Залишити коментар

Відправити