Минулий тиждень видався надзвичай успішним для юних спортсменів міста

Кілька перемог приніс вихованець Сергія Сінілова - Артем Бубир. Здобув перемогу на чемпіонаті області з дзюдо серед юнаків 2001 року народження та став чемпіоном у Всеукраїнському турнірі "27 меморіал І. Прищепи", отримавши у якості винагороди – планшет. Взявши участь у Всеукраїнському турнірі "Київська весна", Артем здобув ІІІ місце.

На фінальних змаганнях 5 спортивних ігор школярів Дніпропетровської області ДЮСШ виставила своїх волейболістів, в результаті - команда дівчат зайняла І місце, а команда юнаків – ІІ.

У цих змаганнях успішно виступила і команда з настільного тенісу, зайнявши ІІ місце. Місто представляли тенісисти зі СЗШ № 9.

Збірна міста зі стрітболу, до якої увійшли учні з 4 та 9 шкіл і ПТУ, отримала перемогу у зональних змаганнях. 17 березня у Павлограді наша команда представляла регіон у фінальних обласних змаганнях і посіла третє місце.

В обласних змаганнях з гирьового спорту серед учнів професійно-технічних училищ, команда нашого ПТУ зайняла І місце.

Пишаємося нашими юними спортсменами і бажаємо нових спортивних перемог!

За матеріалами прес–служби міського голови.