Шановні мешканці Нікопольського району! Дорогі земляки!

Шановні мешканці Нікопольського району! Дорогі земляки!

Мине ще трохи часу, закінчиться складний етап підрахунку голосів - і країна повернеться до свого звичного життя: поратися на землі, будувати, навчати, надавати послуги, виховувати діточок... Хтось - увійде до органів місцевої влади, хтось - повернеться до звичайної роботи, збагатившись досвідом і отримавши важливі уроки. Але одне об'єднуватиме всіх - і виборців, і кандидатів: нам разом будувати нову Україну. Таку, в якій би щасливо жилося і нам, і нашим дітям.

Звичайно, це - в ідеалі. Життя набагато складніше. Це показали нинішні вибори до місцевих рад, які пройшли в дуже складних умовах. Ні виборці, ні навіть самі кандидати подекуди до кінця не розуміли, за якими правилами гри проводити виборчу кампанію, як правильно голосувати. Змінилося виборче законодавство, зовсім іншим став адміністративно-територіальний устрій держави. Та найгірше - не було чіткого розуміння, як без прописаних менханізмів втілювати всі нововведення в життя.

Виборча кампанія - це, мабуть, зазначив кожен! - була й емоційно складною. Маніпулятивні технології, інформаційні атаки в мережах, подекуди - потоки відвертого бруду не додавали об'єктивності і прозорості виборчому процесу. Та найбільше, як виявилося, на результатах позначилася депресивна атмосфера в соціумі, глибоке розчарування в поліітичних процесах останнього часу.

Очікування були занадто високими через занадто щедрі обіцянки. А життя принесло тільки неприємні сюрпризи. Тому виборці проголосували "ногами": до виборчих дільниць дішла лише третина електорату. В основному, вибори проігнорувала молодь. Тільки вдумайтесь: тих, хто проголосував, віком до 30 років було лише 11%, від 30-ти до 40-ка - 17% , від 40-ка до 50-ти - 16%, від 50-ти до 60 -ти років - 18%. А найбільшу частину тих, хто взяв участь у голосуванні, становили люди, старші 60-ти років - 38%!

Звичайно, дивно, що молодь знехтувала своїм правом вплинути на формування свого ж майбутнього. Але справу зроблено, час надскладний, і потрібно всім, незалежно від результату, засукати рукави і гідно робити свою справу. Заради життя. Заради своїх дітей, заради держави, яка стала для нас спільним домом.

Ми з вами подолали всі перешкоди, голосування відбулося, в решті решт, завершиться й епопея з підрахунком голосів. Сподіваюся, у кожного вистачить мудрості і мужності, щоб, проаналізувавши отриманий досвід, зробити висновки, скоригувати плани, а головне - зберегти оптимізм і гідно йти далі по життю.

Хочу висловити глибоку вдячність кожному, хто супроводжував і підтримував мене в складний передвиборчий час, хто допомагав чи словом, чи ділом, хто сповнював оптимізмом і вірою в правильність обраного шляху.

Хочу подякувати кожному, хто висловлював свою думку, пропонував ідеї, а найголовніше - виконав свій громадянський обов'язок і взяв участь у голосуванні.

Особливо хочу подякувати тим, хто віддів за мене свій голос, додав наснаги і подарував шанс на подальшу політичну роботу на благо нашого Нікопольського краю. Разом - ми сила, яка обов'язково втілиться у важливі і корисні справи.

ДЯКУЮ!

Мудрі кажуть, дорогу долає той, хто йде. Десятиліттями я йду по обраному шляху, не звертаючи на манівці. Разом з вами, односельці і однодумці. Незмінними залишаються мої пріоритети: ЗЕМЛЯ і ЛЮДИ на ній.

Тому не втомлююся повторювати: ВІРЮ В УКРАЇНУ. ВІРЮ В ЗЕМЛЯКІВ! І у нас попереду - ще дуже багато здобутків і перемог. Та і, зрештою. просто добрих справ, які покращують світ.

Володимир Євтушенко

Залишити коментар

Відправити