ДТЕК Дніпровські електромережі інвестує у розвиток енергоінфраструктури Нікополя 72,5 млн грн

ДТЕК Дніпровські електромережі інвестує у розвиток енергоінфраструктури Нікополя 72,5 млн грн

ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує системну модернізацію ліній та енергообладнання Нікополя. Цього року відремонтують 40 км електромереж, модернізують 4 трансформаторні підстанції та замінять на більш екологічні та сучасні 10 масляних вимикачів в розподільчих пунктах. Все – щоб поліпшити якість електропостачання та знизити ризики аварійність мережі при зростанні навантажень. Наразі фахівці приступили до укладання нової кабельної лінії, яка забезпечить надійним електропостачанням майже 5700 клієнтів ж

Чотири роки тому роки тому місто Нікополь перейшло на децентралізоване опалення. Це призвело до значного збільшення навантажень на мережі та необхідності їх постійного контролю й системної модернізації.

«ДТЕК діє в інтересах України, забезпечує надійність електропостачання та комфорт клієнтів. У зв'язку з переходом Нікополя на електроопалення, ДТЕК Дніпровські електромережі протягом останніх років планомірно оновлює лінії та енергетичну інфраструктуру міста. Загальний обсяг інвестицій у 2020 році – 72,5 млн грн», – зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Більшу частину робіт фахівці компанії проводять в літній період – до початку опалювального сезону. Ремонтують лінії та обладнання, встановлюють нові трансформаторні підстанції. Зокрема, велику роботу провели районах Нікополя «Новопавлівка», «Третя дільниця»  та «Лапинка», які страждали через аварійні відключення.

Наразі приступили до ще одного ключового проєкту – реконструкції кабельної лінії на житлових масивах «1-й квартал» й «Трубник-2». Лінія, що проходить частково під землею, частково через естакаду місцевого підприємства, вже неодноразово зазнавала нападів вандалів. Тільки у 2019 році було 6 випадків розкрадання кабелю, через які жителі даних районів Нікополя залишалися без світла. Тепер 2-кілометрову лінію повністю перенесуть під землю. Бюджет цього проєкту – майже 11 млн грн. Закінчити його планують до середини листопада 2020 року.

Всю інформацію про час та тривалість відключень, пов'язаних з проведенням ремонтних робіт, можна знайти на офіційному сайті ДТЕК Дніпровські електромережі у розділі «Планові та аварійні відключення». Для зручності – працює інтерактивна карта й пошук за адресою. Це дає можливість клієнтам підготуватися та уникнути незручностей під час планових знеструмлень.

Відділ з комунікацій 
ДТЕК Дніпровські електромережі

Залишити коментар

Відправити