Шлях до «Грації». Ювілей клубу

Шлях до «Грації». Ювілей клубу

Танець робить людину філософом. Один з давніх письменників написав: "Танці народилися в той час, коли створювався увесь світ. Вони виникли разом з Амуром, одним з прадавніх богів". І якщо знов-таки наприклад, про живопис говорять, що він – лише уподібнення природі, то танець є породження й втілення природної стихії. Вогонь, вся пристрасть життя та його ніжність передаються за допомогою рухів і міміки, мови рухів, яка невичерпна. Тому всі емоції можна передати мовою танцю.

шлях до «грації». ювілей клубу - изображение 1

Історію свого існування клуб спортивного танцю "Грація" під керівництвом тренера Волкової Наталії розпочав 1 березня 2007 року. Та стрімко розвивається по теперішній час, вже на протязі десятьох років.

Спортивний танець набуває особливої популярності в нашому місті та країні, тому виступи ТСК "Грації" та участь у міських заходах, стали невід'ємною частиною культурного життя міста і по-справжньому чарівним видовищем. Дитячому танцюванню в Україні взагалі притаманний високий рівень майстерності, навіть якась недитяча впевненість.

шлях до «грації». ювілей клубу - изображение 2

Вихованці "Грації" демонструють недужу танцювальну обдарованість у кожному "Па".

На тренуваннях у залі "Будинку творчості" дітям завжди цікаво, бо нема нудних настанов, безцільних відпрацьовувань неякісних рухів, тому що кожен танець потребує іншого стилю. Можна виявити свій характер і трохи відчути себе актрисою або артистом.

шлях до «грації». ювілей клубу - изображение 3

Тренери ТСК "Грація" Наталія Волкова та Антон Пащук – добрі психологи і навчають своїх вихованців терпінню та боротьбі, без якого успіху не доб’єшся. Бувають "хитромудрі" фігури, а танець такий довгий, тому потрібні шалена цілеспрямованість на шляху до досягнення цілі. Тренери Наталя та Антон хвалять своїх учнів за надзвичайну працелюбність, хорошу фізичну підготовку, терпіння. "Досвідчене" око помічає недоліки – ага, там стопа десь жорстка, а там корпус занадто м’який. Добре, що в скрутну хвилину тренери завжди поряд і завжди  готові допомогти спортсменам в роботі над помилками, не принижуючи гідності  дитини, а виділяючи її сильні сторони. А батьки розуміють та підтримують у дітей захоплення танцем.

шлях до «грації». ювілей клубу - изображение 4

"Уміння танцювати дає тобі найбільшу з свобод: висловити всього себе в повній мірі таким, який ти є", - розмірковує Наталя Волкова. Їй подобається ця цитата, не зважаючи на десятирічний досвід керівництва клубом спортивного танцю "Грація", вона, раніше сама танцюристка, вже виробила своє уявлення про співпрацю з вихованцями та батьками. Вона бачить класичний трикутник: тренер – спортивно-танцювальні пари – батьки, і в кожної із "сторін" – свої можливості, прагнення, талант.

шлях до «грації». ювілей клубу - изображение 5

Спортсмен – батьки – тренер; у цьому "трикутнику" сторони взаємозалежні, і їх можна по-різному "повертати". Батьки – це ті ж діти, вони бачать себе в своїх дітях. Так само й тренер "вкладає" в дитину свої знання, сили, енергію, але він не здатен дати те, що можуть батьки, – вдягти, взути, дати можливість взяти участь в турнірах. Та найскладніше припадає на танцюристів.

шлях до «грації». ювілей клубу - изображение 6

Для оволодіння майбутньою професією потрібні наполегливість і мужність. "Усе це виховує, виробляє спортивний танець", - упевнені тренери.

Діти витримують великі фізичні навантаження тренувального процесу, ще й добре навчаються у школі. Одна цікава й приємна деталь. Багато дітей, з тих хто тренується в клубі, навчаються у музичній школі, займаються у гуртках.

шлях до «грації». ювілей клубу - изображение 7

Життя не стоїть на місці, виникають нові проблеми, економічні негаразди в країні не можуть не зачепити й спорт, зокрема спортивний танець. Не слід забувати, що спортивний танець заслужено має славу фінансовомісткого виду спорту, а фінансові можливості у батьків значно відрізняються. До речі вихованці клубу спортивного танцю "Грація" вдячні тим, хто вже й нині оцінив красу й привабливість танцю і робить посильний внесок. Хочеться вірити, що далі буде краще.

шлях до «грації». ювілей клубу - изображение 8

Звичайно, найважливіше – це доросле танцювання, але ж до нього шлях нелегкий і без змагальної практики врешті зійти на п’єдестал пошани неможливо.

Тренера ТСК "Грація" впевнені, що їх вихованцям підкорятимуться й вищі категорії, Всеукраїнські та міжнародні паркети, бо вже тепер помітні у спортсменах прагнення мати власний "почерк" на паркеті, темперамент і хороша техніка.

Автор: Ксенія Бабкіна

Залишити коментар

Відправити