Свято Масляна

Свято  Масляна

З давніх часів українці славляться своєю щедрістю та гостинністю. Особливо до душі нам припадають масові народні гуляння, адже вони є найкращим свідченням широти душі українського народу. А ще усі ми вже зачекалися весни, засумували за її теплим свіжим диханням, за ніжністю цієї чудової пори року. Саме тому педагоги КЗ "СЗШ №6", учнівська та батьківська громадськість школи радісно відгукнулися на запрошення міста взяти участь у святі зустрічі весни 24.02.2017 року.

До цієї дати готувалися із завзяттям: було організовано творчі групи серед учителів школи, які майже блискавично, скориставшись порадами директора закладу, склали план участі у заході і заходилися втілювати його у життя.

Спільними зусиллями педагогів, батьків та учнів школи було організовано "смачний" ярмарок, на якому можна було побачити безліч смаколиків: млинці звичайні та з різноманітними начинками, навіть кольорові млинці із кокосовою стружкою та шоколадом, пироги, пиріжки, булочки, різнобарвні еклери, кекси різноманітних форм та розмірів.

Одним словом, ярмарок на Масляну  став справжнім святом для душі, виявом неабиякої творчості батьків наших учнів, а також просто цікавою подією в життя рідного міста.

Автор: КЗ "СЗШ №6"

свято  масляна - изображение 1

свято  масляна - изображение 2

Залишити коментар

Відправити