У гості до природи

У гості до природи

Весна – це час, коли прокидається все навколо від зимової сплячки, земля наповнює довкілля різнобарв’ям. Природа набирає свого справжнього обличчя, саме в цю пору хочеться побачити і насолодитись кожною миттю. Весна – це ще час для подорожі, а особливо людей закоханих в природу.

у гості до природи - изображение 1

20 травня для своїх відвідувачів, працівники відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Орджонікідзе, організували поїздку до "весняної казки".

у гості до природи - изображение 2

Незабутні враження, позитивні емоції супроводжували екскурсантів протягом всього часу, який вони провели на базі відпочинку Чкаловського карьеру №2.

Повертаючись додому, подорожуючі дякували директору територіального центру Даниленко Н.Е., соціальному працівнику Шевченко З.О., психологу Сафоновій Н.А., які безпосередньо були разом з підопічними під час проведення поїздки, та приєднались до вдячності працівників територіального центру на адресу директора ПАТ "ОГЗК" Шуваєва С.П. за сприяння в організації поїздки та висловили надію на наступні незабутні враження.

Залишити коментар

Відправити