У ліцеї пройшли загальноміські змагання зі стритболу

У ліцеї пройшли загальноміські змагання зі стритболу

22-23 січня у загальноосвітньому ліцеї пройшли міські змагання зі стритболу (баскетбол 3 на 3) між учнями 9 класів і молодше загальноосвітніх закладах Покрова. Участь у турнірі взяло 7 команд.

Упродовж двох днів вони зіграли між собою кілька десятків напружених матчів. Змагання проходили за коловою системою, тож доля призових місць залежала від перемоги у кожному з поєдинків. Тим більше, що "стритбол" вимагав не лише індивідуальної майстерності гравців, але й відповідної командної тактики. Уболівальники гаряче підтримували кожну вдалу дію на майданчику і кожен закинутий у кошик м'яч.

у ліцеї пройшли загальноміські змагання зі стритболу - изображение 1

Що стосується результатів, то перше місце посіли команда загальноосвітнього ліцею. Рідні стіни та висока мотивація дозволили господарям майданчика виграти усі свої поєдинки, набравши 12 очок. На другому місці з 10 здобутими очками опинилася команда загальноосвітньої школи № 9. Замкнули трійку призерів спортсмени шостої школи.

у ліцеї пройшли загальноміські змагання зі стритболу - изображение 2

Організатори турніру подякували усім учасникам за самовіддачу та видовищні матчі. Призери змагань були нагороджені грамотами управління освіти.

у ліцеї пройшли загальноміські змагання зі стритболу - изображение 3

Наступного тижня відбудеться черговий етап міських змагань зі стритболу, де візьмуть участь учні 11 класів і молодше. Ігри проходитимуть29-30 січня на базі СЗШ № 9. Початок о 14.30.

Прес-служба міського голови

Залишити коментар

Відправити