Вечір романсу у міській Школі мистецтв

Вечір романсу у міській Школі мистецтв

Незабутньою подією в культурному житті Покрова став "Вечір класичного і сучасного романсу", який пройшов 24 січня у міській школі мистецтв. Захід традиційно зібрав на сцені усіх шанувальників цього жанру.

Історія романсу дуже давня, його традиції пустили глибоке коріння в усіх європейських країнах, створивши цілий пласт ліричної творчості. Багатогранність цього виду мистецтва приваблювала і багатьох діячів української культурі. У жанрі романсу працювало чимало українських поетів, у тому числі Євген Гребінка та Леся Українка. І в наші часи до нього звертається цілий ряд популярних авторів і виконавців.

вечір романсу у міській школі мистецтв - изображение 1

Тож не дивно, що свято, організоване відділом культури міськвиконкому спільно з творчими колективами, привернув неабияку увагу глядачів.

вечір романсу у міській школі мистецтв - изображение 2

Романс особливий жанр, який гармонійно поєднує в собі інструментальну і вокальну частини. Все це вимагало майстерності як від виконавців, так і акомпаніаторів. Свою творчість покровчанам цього вечора дарували не лише педагоги та вихованці школи мистецтв, для яких подібні заходи є перевіркою професійних навичок. На сцені школи мистецтв із задоволенням виступило чимало творчих особистостей-аматорів, які добре відомі покровчанам своєю любов'ю до співу. Без перебільшення Вечір об'єднав на одній сцені усіх шанувальників цього жанру, незалежно від їх віку та роду занять.

вечір романсу у міській школі мистецтв - изображение 3

В залі панувала особлива атмосфера. Виступ учасників професійно і творчо представляла автор сценарію, ведуча, викладач школи Антоніна Жуковська, яка розповідала про історію створення кожної композиції та її особливості. Вона також виконала один з романсів Ізабелли Юр’євої.

вечір романсу у міській школі мистецтв - изображение 4

Програма по-справжньому вражала своїм різноманіттям.

вечір романсу у міській школі мистецтв - изображение 5

Усю мелодійність та чуттєвість українського романсу продемонстрували ліричні композиції "І як тебе тепер забути" і неперевершені "Чорнії брови карії очі".

Крім корифеїв минулого на сцені лунали романтичні твори сучасних композиторів і виконавців.

вечір романсу у міській школі мистецтв - изображение 6

Дивували і інструменталісти, які своєю грою у повній мірі розкривали глибину та чуттєвість романсу.

вечір романсу у міській школі мистецтв - изображение 7

Кожного з виконавців глядачі проводжали бурхливими оплесками, вигуками "Браво" та букетами квітів.

вечір романсу у міській школі мистецтв - изображение 8

Півтори години концерту пролетіли наче одна мить, подарувавши усім просто неймовірні враження.

Прес-служба міського голови

Залишити коментар

Відправити