У лютому для клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» подешевшає газ

У лютому для клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» подешевшає газ

Вартість блакитного палива для жителів Дніпропетровщини зменшено. Уряд ухвалив рішення обмежити ціну на газ до рівня 6,99 грн за кубічний метр без урахування вартості доставки ресурсу.

ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» дотримується Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2021 №25 та постачатиме блакитне паливо за вказаною ціною.

Обмеження ціни буде діяти на період карантину у лютому–березні 2021 року. За лютий клієнти компанії отримають платіжки з ціною 6,99 грн за куб. м. У платіжках за січень ціна газу буде 9,89 грн за куб. м.

Тимчасово у постачальників газу ціни суттєво не відрізнятимуться. Але практично однакові ціни не означають однаковий сервіс та зручність в отриманні послуг.

У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» підтримують роботу мережі онлайн сервісів та Контакт-центру. Споживачі можуть самостійно обирати зручний формат взаємодії з компанією: Особистий кабінет, Мобільний додаток 104 Mobile light для iOS та Android,  Viber-Bot 7104ua. І найцінніше для багатьох наших клієнтів - Центри обслуговування  поруч, до яких зручно прийти в разі потреби.

ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут»
Залишити коментар

Відправити