У Нікопольському районі розпочали реконструкцію мосту через річку Чортомлик

У Нікопольському районі розпочали реконструкцію мосту через річку Чортомлик

У селі Олексіївка Нікопольського району відновлюють зруйнований міст через річку Чортомлик. Спочатку демонтували старі металоконструкції. Провели підготовчі роботи. Тепер мостовики розпочали реконструкцію переправи. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Рух мостом через річку Чортомлик завжди жвавий. Ця переправа – частина траси Н-23, що з’єднує Нікополь і Кривий Ріг, – зазначив Олександр Бондаренко. – Після того, як міст обвалився, автівки пустили об’їзним шляхом. Згодом звели тимчасовий понтонний міст. Водночас проводили підготовчі роботи для відновлення основної переправи. Здійснювали демонтаж та підвозили техніку. Нині вже розпочали реконструкцію».

Зараз мостовики споруджують забивні палі. Загалом їх буде чотири: дві на березі та дві проміжні – на воді. До будівельного майданчику підвозять металоконструкції. Їх змонтують на встановлені опори. Після – покладуть плити.

«На мосту буде дві смуги руху транспорту – по одній в кожному напрямку. На проїзну частину улаштують спеціальний асфальтобетон – із водонепроникними властивостями. Покриття тротуарів та борту зроблять неслизьким – завдяки абразивним добавкам. На мосту змонтують освітлення. Облаштують і систему водовідведення», – розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев. 

у нікопольському районі розпочали реконструкцію мосту через річку чортомлик - зображення 1

у нікопольському районі розпочали реконструкцію мосту через річку чортомлик - зображення 2

Залізний міст через річку Чортомлик у Нікопольському районі знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг. Він обвалився 20 травня близько 10:00. Аварія трапилася через фуру, вантаж якої у декілька разів перевищував норму.

Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Залишити коментар

Відправити