Учні 4 школи відзначили День фізкультури

Учні 4 школи відзначили День фізкультури

Сьогодні, 7 вересня, у 4 школі до Дня фізичної культури та спорту в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня відбувся загальношкільний захід у формі інтегрованих уроків: природознавство, географія, "Я і Україна", фізична культура, основи здоров’я, мистецтво.

Наші кореспонденти відвідали спортивно-конкурсну програму "Здорова дитина – надія України". Спочатку була проведена лінійка, на котрій всіх учнів ознайомили з планом проведення заходу. На ній команди від кожного класу в римованій формі розповіли, як вони люблять займатися спортом та відвідувати уроки фізичної культури. Потім діти під супроводом вчителів відправилися до Зони відпочинку, де розгорнулося головне дійство свята фізичної культури.

Саме у Зоні відпочинку учні СЗШ №4 провели декілька годин, займаючись активними видами спорту. Молодші школярі з задоволенням взяли участь у конкурсі "Веселі старти", котрі представляли собою спортивну естафету. Їхні старші товариші – учні 7-10 класів випробували вміння закидати м’яча у кошик у баскетбольному конкурсі "Влучний кидок".

учні 4 школи відзначили день фізкультури - изображение 1

Паралельно з цим конкурсом відбувся кулінарний поєдинок під назвою "Смачний бутерброд". Діти придумували різноманітні варіанти бутербродів. Серед них був бутерброд "Сніданок без батьків" з шоколадним маслом, огірком та ковбасою, мегапоживний "Мільйон калорій", а також чізбургер "Свиня" - справжній шедевр у вигляді голови свині з вушками та п’ятачком.

учні 4 школи відзначили день фізкультури - изображение 2

Школярі активно грали у піонербол, стрибали на скакалці. Після цих конкурсів кожен учасник свята спорту міг відпочити і назбирати польових квітів для створення букету на конкурс "Осінній букет".

учні 4 школи відзначили день фізкультури - изображение 3

Саме на такій ліричній ноті завершився насичений день для учнів 4 школи. Вони не приховували своєї радості, адже провели його на природі, у колі друзів та вчителів.

Залишити коментар

Відправити