Уряд фінансово підтримає людей, які безоплатно прихистили внутрішньо переміщених осіб

Уряд фінансово підтримає людей, які безоплатно прихистили внутрішньо переміщених осіб

В Україні розробили соціальний пакет для підтримки внутрішньо переміщених осіб. В ньому врегульовано питання соціальних виплат, працевлаштування та розміщення осіб, які втратили або вимушено покинули своє житло, розповів Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Власники житла, які безкоштовно прихистили переселенців отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку. Ці кошти — для компенсації витрат на комунальні послуги. Для отримання коштів, власники помешкань мають звернутися до органу місцевого самоврядування із заявою про готовність прийняти у себе переселенців та надати необхідну інформацію. Також, ці данні можна надати через вебсайт «Прихисток», а надалі — через застосунок Дія», – розказав Міністр.

Розселення буде відбуватись лише за згодою власників помешкань. Люди щомісяця будуть отримувати виплату з бюджету через органи місцевого самоврядування.

«Дякуємо всім небайдужим! Сьогодні, як ніколи ми повинні бути згуртованими та допомагати один одному! Адже допомагаючи один одному і спираючись на підтримку держави в цей складний час, ми станемо ще сильнішими!» — наголосив Олексій Чернишов.

Дніпропетровська обласна рада
Залишити коментар

Відправити