В Дніпрі відбулася науково-практична конференція з питань водопостачання

В Дніпрі відбулася науково-практична конференція з питань водопостачання

22 березня в Дніпропетровській обласній раді відбулася І науково-практична конференція ,,Дніпрові хвилі-2018": ,,Актуальні питання водопостачання та водовідведення в Україні". Мета конференції – обговорення актуальних питань водопровідно-каналізаційного господарства, проблематики сфери водопостачання та водовідведення, пошук шляхів їх вирішення.

в дніпрі відбулася науково-практична конференція з питань водопостачання - изображение 1

На конференції порушили важливі питання галузі водопостачання та водовідведення регіону й України в цілому. Фахівці водопровідно-каналізаційного господарства разом з науковцями поділились успішними напрацюваннями своєї діяльності, а представники провідних фірм презентували сучасні технології ВКГ. Учасники обговорили законодавчі зміни щодо сприяння розвитку підприємств сфери водопостачання. Особливу увагу приділено питанню забезпечення населених пунктів якісною питною водою та очистки стоків. В ході конференції відбулися дискусійні панелі ,,Удосконалення системи тарифоутворення як однієї з соціально-економічних проблем водоканалів" та ,, Розвиток альтернативних джерел енергії на підприємствах водопостачання та водовідведення".

в дніпрі відбулася науково-практична конференція з питань водопостачання - изображение 2

Учасники обмінялись досвідом щодо стабільного забезпечення водопостачання та водовідведення, перспективних напрямів технічного переоснащення водопровідних комплексів, поліпшення екологічного стану водних джерел і якості питної води, зменшення енергоспоживання та перспективи розвитку підприємств галузі.

в дніпрі відбулася науково-практична конференція з питань водопостачання - изображение 3

У заході взяли участь народний депутат України В.Дідич та депутати обласної ради, представники центральних та обласних виконавчих органів влади, органів місцевого самоврядування, представники Асоціації водоканалів Білорусі Е.Бразовський та О.Гуща, науково-дослідних установ, представники міжнародних інвестиційних організацій, українські та міжнародні експерти в галузі водопровідно-каналізаційного господарства, керівники водоканалів сусудніх областей.

в дніпрі відбулася науково-практична конференція з питань водопостачання - изображение 4

Захід організовано Дніпропетровською обласною радою. Співорганізатори заходу: ГО "Агенція регіонального розвитку та інвестицій".

КП "Агенція з управління проектами" ДОР

Залишити коментар

Відправити