У ДТЕК Дніпровські електромережі запрацював чат-бот

У ДТЕК Дніпровські електромережі запрацював чат-бот

У ДТЕК Дніпровські електромережі з’явився чат-бот. Це віртуальний цифровий помічник, який допомагає клієнтам компанії в автоматичному режимі отримувати необхідну інформацію. Завдяки його роботі жителі Дніпра та області вже сьогодні можуть передати покази лічильника, отримати відповіді на поширені запитання та повідомити про аварійні ситуації. На старті роботи чат-бот ДТЕК Дніпровські електромережі працюватиме у месенджерах Viber та Telegram. На наступних етапах впровадження  його перевагами можна буде скористатися також у соціальній мережі Facebook.

«ДТЕК турбується про своїх клієнтів та створює для них зручні та корисні сервіси. Наразі понад 50% усіх звернень до нашої компанії  – типові: передача показів лічильника, отримання інформації щодо підключення до мереж, а також планових та аварійних відключень. Завдяки чат-боту консультації з цих питань жителі Дніпра та області отримуватимуть швидше, без будь-якого очікування. Усе відбуватиметься миттєво в режимі 24/7», - зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Для того, щоб почати користуватися послугами чат-боту, необхідно:

 1. У Telegram чи Viber у пошуку ввести «ДТЕК Дніпровські електромережі» або відсканувати QR-код нижче.
 2. Слідуючи за підказками меню, отримати або передати необхідну інформацію.

Наразі за допомогою чат-боту клієнти можуть:

 • передати покази лічильників;
 • повідомити про аварії;
 • подати заявку щодо роботи приладів обліку;
 • дізнатися реквізити на оплату послуг;
 • ознайомитись з графіком роботи Центрів обслуговування клієнтів;
 • отримати інформацію щодо проведення планових робіт;
 • дізнатися про аварійні ситуації;
 • отримати відповіді на найбільш поширенні питання;
 • отримувати в автоматичному режимі інформаційні повідомлення (push-повідомлення) про аварійні та планові роботи в мережі компанії. 

Ідентифікація користувачів чат-бота відбувається за допомогою номера Особового рахунку клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі. Якщо клієнт не знає номер Особового рахунку, його можливо відновити через сайт або дзвінком в кол-центр компанії.

Компанія планує розвивати новий сервіс та додавати нові функції.

у дтек дніпровські електромережі запрацював чат-бот - зображення 1

Також продовжують працювати звичні дистанційні канали зв’язку. Інформацію про планові та аварійні відключення можна перевірити на сайті в розділі «Немає електроенергії?». Зв’язатися з кол-центром компанії можна через форму зворотного зв’язку на сайті, сторінку Facebook та за телефонами (056) 790 99 00, (066) 790 99 00 або (067) 790 99 00.

Відділ з комунікацій 
ДТЕК Дніпровські електромережі

Залишити коментар

Відправити