Вартість газу для побутових клієнтів залишиться на рівні 7,99 грн за куб

Вартість газу для побутових клієнтів залишиться на рівні 7,99 грн за куб

Для понад одного мільйона клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» ціна на природний газ залишиться незмінною до травня 2022 року і становитиме 7,99 грн за метр кубічний.

«Опалювальній сезон стартував, а разом з ним розповсюджуються чутки про те, що ціна на газ для побутових споживачів може стати захмарною. Дійсно, вартість блакитного палива на світових ринках вже досягла історичних максимумів і мало не щодня била цінові рекорди. Але ми наголошуємо, що всі наші клієнті можуть бути спокійними. Природний газ для побутових споживачів компанія постачатиме за фіксованою ціною до травня 2022 року», – повідомила директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Юлія Кузьменко.

У травні поточного року компанія запропонувала побутовим споживачам два довгострокових тарифи – «Твій газ Річний» та «Твій газ Рівномірний платіж». У рамках цих пропозицій до 30 квітня 2022 року вартість ресурсу зафіксована на відмітці 7,99 грн за кубометр. Аби застрахувати себе від надмірних сум у платіжках протягом опалювального сезону, тариф «Твій газ Рівномірний платіж» підключили майже 12 тис клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут». Найактивніше цією пропозицією скористалися домогосподарства у Кривому Розі – майже 1 700, Дніпрі – понад 1 600 та Кам’янському – більш ніж  900.

Водночас у компанії закликають своїх клієнтів розпочати новий опалювальний сезон без боргів.

«Дніпропетровськгаз Збут» шість років постачає блакитне паливо до домівок споживачів на найвигідніших умовах. У свою чергу громадяни повинні розуміти, що безперебійне газопостачання можливе лише за умови вчасних розрахунків. Нині Дніпропетровська область знаходиться у «червоній» карантинній зоні. Компанія не ініціює відключення газу злісним боржникам. Але подібний мораторій не потрібно сприймати як можливість користуватися ресурсом і взагалі за нього не платити», – зазначила Юлія Кузьменко.

Нагадаємо, розраховуватися за блакитне паливо необхідно щомісяця до 25 числа.

Джерело: ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут»

Залишити коментар

Відправити