Власна справа - реальність

Власна справа - реальність

У місті триває співпраця з організаціями, які надають підтримку внутрішньо переміщеним особам. Днями в Орджонікідзе побували представники координаційного центру допомоги переселенцям із Донецької та Луганської областей "Допомога Дніпра".

На сьогодні основною діяльністю фонду, створеного два роки тому, є соціальна робота, пов’язана з адаптацією та соціалізацією внутрішньо переміщених осіб. У даному напрямку фонд співпрацює з багатьма міжнародними благодійними організаціями. Серед них і представництво Датської ради у справах біженців, співпраця з яким, дала можливість місту поліпшити побутові умови найбільш вразливих категорій внутрішньо-переміщених осіб, які проживають у соціальному гуртожитку по вулиці Центральній (Калініна).

Цього разу на зустрічі з людьми, яких прийняло Орджонікідзе у час скрути, представники благодійного фонду говорили про необхідність самоорганізації. Мова йшла про можливість отримання грантів для реалізації бізнес-ідей, які б допомогли забезпечити роботою не лише себе, а й тих, хто поруч. Як показує практика по всій Україні, для багатьох переселенців грантові програми стали шансом почати життя з чистого аркуша. Люди відкривають кафе, майстерні, пральні та інше. На Дніпропетровщині працюють кілька міжнародних місій, які надають гранти на власну справу, а фонд "Допомога Дніпра" - одна з організацій, яка допомагає переселенцям отримати їх і започаткувати або відновити підприємницьку діяльність та малий бізнес.

За матеріалами прес-служби міського голови.

Залишити коментар

Відправити