Як обрати сімейного лікаря ?

Як обрати сімейного лікаря ?

Найпростіший варіант – ви знаєте хорошого лікаря, обслуговувались у нього і залишились задоволені результатами. Якщо ж такого лікаря ви поки не знайшли, поцікавтеся у родичів, сусідів, друзів, колег – можливо, у них був позитивний досвід в амбулаторії сімейної медицини.

Джерело: офіційна сторінка "Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Покров" у мережі Фейсбук.

Інший варіант – просто зверніться до медичного закладу, наприклад, КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Покров", і познайомтеся з лікарями. Інформацію про них можна отримати в реєстратурі, а також отримати з постеру, який розміщено в фойє Центру.

Пам’ятайте, що зараз ви не мусите звертатись до лікаря "суворо за пропискою" чи за місцем проживання,– можете обрати лікаря, який вам більше до вподоби.

Національна кампанія з вибору лікаря не має визначеного строку: вона триватиме доти, поки усі українці не визначаться зі своїми лікарями.

Як підписати декларацію з лікарем: покрокова інструкція для пацієнта

КРОК 1: Зверніться у медичний заклад, де працює терапевт, педіатр чи сімейний лікар, з яким ви хочете підписати декларацію. Ви можете скористатися порадами знайомих або відвідати найближчий заклад (КЗ "ЦПМСД м. Покров") та дізнатися про лікарів там. Із собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон.

КРОК 2: Перевірте, чи вже можна підписати декларацію у обраному закладі. Вам у цьому допоможе наліпка "Тут можна обрати свого лікаря".

Важливо: заклад, у якому працює обраний вами лікар, має бути підключеним до системи "Електронне здоров’я". Чи підключений заклад до електронноїсистеми охорони здоров’я, уточніть у реєстратурі або у лікаря, або перевірте самостійно на сайті: https://portal.ehealth-ukraine.org/divisions.html#/?settlement=ПОКРОВ&area=ДНІПРОПЕТРОВСЬКА&page=1

КРОК 3: Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — візьміть також свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.

КРОК 4: Зверніться у реєстратуру Центру ПМСД (вул. Медична 19) та повідомте, що хочете підписати декларацію. Вас направлять до уповноважених працівників медичного закладу, які знаходяться в каб. №36 ( ІІІ поверх Центру).

КРОК 5: Уповноважений працівник введе ваші дані в систему "Електронне здоров’я". На мобільний надійде СМС з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу.

КРОК 6: З електронної системи роздруковується декларація з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі ваші дані правильні. Якщо потрібно, працівник закладу внесе зміни в систему та роздрукує декларацію ще раз. Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один ви забираєте з собою, інший лишається у закладі.

КРОК 7: Працівник закладу підтверджує вашу декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему.

Тепер ви – в електронній системі охорони здоров’я.

як обрати сімейного лікаря ? - изображение 1

як обрати сімейного лікаря ? - изображение 2

Залишити коментар

Відправити