Як передати показання лічильника газу під час травневих свят

Як передати показання лічильника газу під час травневих свят

Для того, щоб сплачувати лише за фактично використаний обсяг газу, споживачам необхідно не забувати щомісяця 1 числа фіксувати показання свого лічильника газу і передавати їх газовій компанії з першого по п’яте число.

У травні ці дати співпадають зі святковими вихідними днями, однак у споживачів газу не виникне проблем з передачею своїх показань, адже для цього є кілька зручних способів:

1. Через короткий смс-номер 7104.

У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: "Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо".

Успішно передані показання лічильника відобразяться на особовому рахунку споживача протягом трьох днів. Якщо клієнт отримав відповідь "Неправильний формат", це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу.

2. Через Особистий кабінет на сайті 104.ua (для реєстрації в кабінеті необхідно знати номер особового рахунку і суму останнього платежу).

3. Зателефонувавши до контакт-центру за номером (056) 78-70-104 та скориставшись автоматизованою системою IVR. Автовідповідачем керувати легко, оскільки інформація надається у вигляді тематичних блоків. Щоб залишити показання лічильника, потрібно натиснути цифру "2". Потім, користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання.

4. Надіславши повідомлення на електронну адресу contact@dp.104.ua, з зазначенням номеру особового рахунку, показань лічильника, контактного номеру телефону та адреси.

5. Зателефонувавши до контакт-центру за номером (056) 78-70-104, який працюватиме в святкові дні в звичайному режимі – з 8 до 20.00.

Споживачам варто перевірити, чи зафіксувались передані ними показання лічильника в розрахунковій системі. Найзручніше це зробити через Особистий кабінет на сайті 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру.

Звертаємо увагу, що передані показання відобразяться в системі не відразу. Залежно від способу передачі – на це знадобиться від декількох годин (при передачі через Особистий кабінет на сайті 104.ua) до 5 робочих днів (електронною поштою).

Вчасно передані показання лічильника – запорука коректного обліку спожитого природного газу.

Довідка. Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки та смс-повідомлення з мобільного – відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.

Залишити коментар

Відправити