Юлія Тимошенко: Треба відкласти всі другорядні питання та зосередитися на змінах в інтересах людей

Юлія Тимошенко: Треба відкласти всі другорядні питання та зосередитися на змінах в інтересах людей

Вибори пройшли, але люди й досі чекають змін. Всупереч очікуванням українців, при владі залишився старий уряд. І з 1 червня він знову підвищує ціни на газ.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальної ради голів парламентських фракцій та груп.

"У світі сьогодні ціна на газ уже досягає 150 дол. за тисячу кубометрів, а нашим людям його по 320 дол продають. Хто дав право на таке знущання з людей?" – сказала лідер "Батьківщини".

За її словами, підвищення цін на газ для українців на тлі падіння цін у світі – є кримінальним злочином. Саме тому Юлія Тимошенко закликала депутатів відкласти усі другорядні питання і зосередитися на змінах в інтересах людей.

Окрім того, Голова партії висловила занепокоєння тим, що урядовці та депутати чіпляються за крісла і намагаються зірвати дострокові вибори.

"Невідкладно треба було розпускати парламент і призначати новий уряд через створення коаліції в новій Раді. Але сьогодні під загрозою проведення дострокових парламентських виборів. Через Конституційний Суд (КС), що частково сформований ще за часи Януковича, все це болото в парламенті хоче пролонгувати своє життя до осені разом із підвищенням тарифів, зниженням зарплат, відсутністю бюджетної стратегії. КС планує стати співучасником того, щоб зірвати дострокові вибори до Ради", – пояснила вона.

Юлія Тимошенко нагадала Суду, що три роки коаліції не існує, три роки порушена Конституція і "замість коаліції є ситуативні зібрання під окремі лобістські закони, які зробили країну біднішою".

"Ми мусимо всі чітко сказати: жодного зриву дострокових виборів бути не може. 21 липня запланували – значить вибори мають бути проведені 21 липня. Якщо стара система разом з КС зірве їх – це буде зроблено всупереч інтересам народу", – підсумувала лідер "Батьківщини".

Джерело: офіційний сайт ВО "Батьківщина"

Залишити коментар

Відправити