Знай і люби свій край!

Знай і люби свій край!

Невтомні юні творці з усіх навчальних закладів Покрова віком від десяти до сімнадцяти років представили свої роботи на міському етапі Всеукраїнської експрес-виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край". Найкращі зразки традиційних видів народного мистецтва заполонили Будинок творчості дітей та юнацтва неповторним національним колоритом.

Школярі дивували експонатами в техніці паперопластики, різьби по дереву, виробами зі шкіри, батика, оберегами у вигляді народних ляльок, а найбільше робіт було представлено в номінаціях бісероплетіння та народна вишивка.

Усі 123 роботи оригінальні, їхній художній рівень відповідає критеріям конкурсу, тож компетентному журі було непросто визначити кращі зразки, котрі будуть направлені на обласний етап Всеукраїнської експрес-виставки. Слід зазначити, що місто незмінний учасник щорічного проекту, і традиційно вироби наших дітей входили в число кращих по області. Сподіваємося, що і цього разу роботи наших юних майстрів справлять враження на журі та відвідувачів обласного конкурсу, котрий проходитиме у Дніпрі 25 березня. Експозицію представлятимуть:

У номінації "Різьба по дереву" - А.Бенів, В.Чорнокуренко, П.Демченко, Є. Набок (СЗШ№2), А.Пігарєв (ліцей).

"Вишивка стрічками" - Т. Писанкіна, Т. Тримбалюк, Є. Бліндув (СЗШ №2); К. Парасочка (Олександрівська НСЗШ), Д. Воловик (ліцей).

"В’язання спицями" - В. Куб’якова (ліцей).

"Народна лялька" - Є. Зайцева (ліцей), І. Качан (СЗШ №2).

"Вироби зі шкіри" - В. Філь (НВК №2), Р. Козоброд (ліцей).

Крім шкіл, на виставці будуть представлені роботи гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва – "Палітра", "Кольорове розмаїття", "Колібрі", "Майстриня" у номінаціях - образотворче та декоративно-прикладне мистецтво.

Бажаємо успіху!

Прес-служба міського голови.

знай і люби свій край! - изображение 1

знай і люби свій край! - изображение 2

Залишити коментар

Відправити