25 жовтня 2020 року відбудуться вибори депутатів місцевих рад.

25 жовтня 2020 року відбудуться вибори депутатів місцевих рад.

Шановні друзі! Маю честь бути кандидатом в депутати Дніпропетровської обласної ради від партії ВО «Батьківщина», де буду відстоювати інтереси округу №12, в який входить Нікопольський район, смт.Томаківка, міста Нікополь, Марганець, Покров.

Я, Сотула Олександра Федорівна, зростала в багатодітній родині простих робітників, де головними цінностями були чесність та працьовитість, відповідальність та турбота за близьких, доброта та милосердя і, зрозуміло, справедливість.

Я твердо впевнена в тому, що успіху можна досягти тільки наполегливою працею. Своїм бажанням та ініціативою.

Саме так вчили нас батьки у нашій великій Родині. Здобула дві вищи освіти, відкрила свою справу. З головою поринула в роботу. Це був будівельний бізнес в якому маю 20-річний стаж успішної роботи.

Але, мене не оминули і проблеми, насамперед, це - корупційний вплив з боку чиновників. Я усвідомила: саме з не справедливою системою нашої влади треба боротись та ламати цей «корінь зла»

Проте боротьба загартовує волю і характер. Коли тобі самій доводиться боротися з труднощами і проблемами виникає бажання допомогти тим, кому ще гірше. У 2010 році я стала засновником Дніпропетровської обласної громадської організації «Центр захисту життя та сімейних цінностей». Наш центр допомагає жінкам, які опинилися в скрутних життєвих умовах. Серед них: вагітні жінки та молоді дівчата, які потерпають від домашнього насильства, самотні матері та діти-сиріти, багатодітні родини та люди похилого віку.

Але до величезного жалю неможливо допомогти кожній людині. Все потрібно вирішувати на рівні місцевої влади та держави. Необхідно забезпечити соціальну справедливість. Створити такі умови життя людей, щоб реалізувалися їх права, та урахувати інтереси. Саме в цьому головна задача влади.

Тому я, Сотула Олександра Федорівна, і прийняла рішення балотуватися в депутати Дніпропетровської обласної ради, щоб було більше можливостей вирішувати нагальні питання простих людей. Страшно спостерігати за деградацією сіл та міст, де все руйнується ,а молодь відїзжає за кордон, покидаючи свої домівки.

Зазначу, що Нікопольщина стала для мене другою батьківщиною. Нікопольський козацький край близький мені по духу. Тут живуть мужні, працьовиті, талановиті люди.

Майже три роки я наполегливо працюю на Нікопільщині від політичної партії ВО «Батьківщина». Зроблено вже дуже багато, однак попереду – нові завдання щодо поліпшення життя кожного мешканця регіону.

Мої програмні пріоритеті:
1. У кожному селі – ФАП або машина швидкої допомоги.
2. Залучення обласних бюджетних коштів на ремонт доріг та на відновлення житлового фонду( дахів, під’їздів , ліфтів, прибудинкових територій)
3. Підтримка соціальних об’єктів та відновлення історичних пам’яток архітектури
4. Стабільне транспортне сполучення між селами Нікопольського району.
5. Спрямування коштів обласного бюджету на розвиток Нікопольщини.
6. Соціальний захист малозабезпечених верств населення.
7. Якісна питна вода у кожну оселю.
8. Підтримка малого, середнього бізнесу та агропромислового комплексу.

Кожен, хто прийде до влади, має нести персональну відповідальність за свої рішення. Має бути механізм, який дозволить «спитати» депутата за його діяльність, або бездіяльність.

Об’єднавши сили надійної, професійної та справедливої команди від нашої партії, ми зможемо змінити життя регіону , розірвати павутиння корупції, спрямовувати кошти обласного та місцевих бюджетів на розвиток та процвітання сіл, районів, міст та країни в цілому. Наше основне завдання – це захист інтересів людей, задоволення їхніх матеріальних та духовних потреб, належний порядок у громаді! Якою буде наша Україна – це наші рішення сьогодні!

Настав час словом і ділом довести свою любов до Батьківщини!
Сподіваюсь на вашу підтримку, шановні друзі!

З повагою, кандидат в депутати
Дніпропетровської обласної ради
ОЛЕКСАНДРА СОТУЛА

25 жовтня 2020 року відбудуться вибори депутатів місцевих рад. - изображение 1

Залишити коментар

Відправити