Автомоделісти не здають позицій

Автомоделісти не здають позицій

Цими вихідними Київ зустрічав учасників Перших відкритих змагань на Кубок України з автомодельного спорту (радіокеровані моделі у приміщенні), що проходять під егідою Національної української федерації автомодельного спорту, Міністерства молоді та спорту України. Серед спортсменів широкомасштабних професійних змагань була і команда Орджонікідзе.

автомоделісти не здають позицій - изображение 1

Понад 200 учасників з 12 регіонів України та Києва взяли участь у командній та індивідуальній першості у класах радіокерованих моделей із позашляхових та шосейних перегонів. Вже від перших стартів змагання перетворилися на захоплюючі автобої зі швидкістю вітру, хвилюванням, сплесками емоцій. Увесь цей спектр почуттів пережила команда Будинку творчості, яка впевнено почувалася на трасі. Автомоделісти долали карколомні віражі – все як у житті. Вихованці Володимира Томілова, для яких це лише другі змагання подібного рівня, не поступилися опонентам, їхні автомобілі-копії були на висоті.

Чотири перемоги здобула чемпіонка України Анна Томілова, зайнявши два перших та два третіх місця у різних класах машин. Друге місце посів Роман Діденко, для якого Кубок України став дебютом. На жаль, поломка на трасі не дозволила Анатолію Сізову продемонструвати свої вміння, однак він все ж приніс очки до загальної командної скарбниці.

Володимир Томілов не приховує гордості за своїх вихованців, які показали справжній бійцівський характер. Автомоделісти налаштовуються на наступні перегони, котрі відбудуться у Хмельницькому, а тренер очікує на поповнення команди. Передумови для цього вже є.

автомоделісти не здають позицій - изображение 2

Колектив Будинку взяв під творчий супровід родину Переп’ятенків, де у будинку сімейного типу виховується восьмеро дітлахів. Одним з напрямків, за яким працюватимуть з малечею, є технічний. Тож можна сподіватися, що вже зовсім скоро на трасу вийдуть нові члени команди автомоделістів.

За матеріалами прес-служби міського голови.

Залишити коментар

Відправити