ДЮСШ відзначила півстолітній ювілей!

ДЮСШ відзначила півстолітній ювілей!

У переддень свята фізичної культури та спорту, котре щорічно відзначається в нашій державі у другу суботу вересня, свій 50-й день народження відзначила Дитячо-юнацька спортивна школа.

Першою слово для привітання взяла директор спортивної школи – Ірина Бакієва. Вона відзначила, що ці 50 років – це роки важкої праці, як тренерів, так і вихованців, котрі завжди намагалися здобувати нові перемоги, радувати своїми досягненнями на благо рідного міста. Далі Ірина Володимирівна запросила вийти винуватців свята, а саме юних спортсменів м.Покров, котрі навчаються в стінах ДЮСШ. Кожного з них можна назвати справжньою зірочкою на спортивному небосхилі не тільки міста, а й області.

Також на свято були запрошені гості: заступник начальника управління освіти Ірина Сапа, методист управління освіти Ігор Охота, начальник відділу молоді і спорту Покровської міської ради Аліна Клокова, а також заступник голови федерації футболу м.Покров Юрій Штефан.

У своєму виступі Ірина Сапа сердечно поздоровила школу з такою солідною датою. Окрім цього вона подякувала тренерам за їхню працю. Ірина Миколаївна побажала вчителям та вихованцям спортивної школи творчого довголіття та високих досягнень у спорті.

Директор закладу нагадала присутнім, що до сьогодні в школі працювали п’ять відділень: волейбол, спортивна гімнастика, дзюдо, спортивна акробатика, футбол. У цьому навчальному році до вже існуючих відділень додалися ще два – а саме: відділення карате та таїландського боксу.

дюсш відзначила півстолітній ювілей! - изображение 1

1 вересня школа відчинила свої двері для 45 груп, у котрих навчаються 653 учні. Тренер відділення карате Олег Фролов разом з вихованцями приготували для присутніх візитівку свого виду спорту.

Начальник відділу молоді і спорту Покровської міської ради Аліна Клокова вручила подяки управління молоді і спорту Дніпропетровської державної адміністрації кращим учням та тренерам. Так подяку отримали: Іван Хоженець, Тетяна Венгер, Наталія Токмань, Ольга Образцова, Сергій Сінілов та Ірина Бакієва.

Методист управління освіти Ігор Охота нагородив вчителів-наставників, що працюють у ДЮСШ на благо рідного міста. Так за високий професіоналізм та активну особисту участь у популяризації фізичної культури та спорту, а також з нагоди 50-річного ювілею грамоти отримали: Галина Смородова, Геннадій Сєвєров, Юлія Бедренець, Олександра Лотошко, Ірина Смирна. Окрім цього Ігор Миколайович побажав вихованцям школи високих досягнень на світовому рівні.

дюсш відзначила півстолітній ювілей! - изображение 2

Свої презентації глядачам показали учні відділень спортивної акробатики, футболу та дзюдо. До речі, наші дзюдоїсти по праву вважаються кращими в області та Україні, про них також знають далеко за кордоном нашої держави.

Хвилюючим цей святковий день став для двох вихованців ДЮСШ, котрі отримали посвідчення майстрів спорту. Віднині це звання є в учнів відділення спортивної акробатики – Івана Хоженця та Миколи Земляного.

дюсш відзначила півстолітній ювілей! - изображение 3

Приємним сюрпризом став подарунок, котрий вручив заступник голови федерації футболу м.Покров Юрій Штефан. Від імені голови федерації футболу міста він передав юним футболістам комплект спортивної форми.

дюсш відзначила півстолітній ювілей! - изображение 4

Завершилось свято на честь ювілею колективною фотосесією тренерів та їхніх учнів. Ми приєднуємося до привітань та бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

Залишити коментар

Відправити