Фестиваль талантів «Повір у себе» (ФОТО, ВІДЕО)

Фестиваль талантів «Повір у себе» (ФОТО, ВІДЕО)

7 грудня у рамках міського проекту "Особлива дитина" у Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся міський фестиваль "Повір у себе". Свої таланти продемонстрували вихованці шкіл та дошкільних навчальних закладів міста. 

У холі Будинку творчості дітей та юнацтва гостей заходу зустрічала виставка творчих робіт дітей з особливими освітніми потребами. Малюнки та аплікації, вироби з паперу та тканини, різноманіття барв та художніх стилів наочно підтвердили різноплановість творчих здобутків особливих дітей Покрова.

фестиваль талантів «повір у себе» (фото, відео) - изображение 1

Смотреть все фото (53 шт.) - Facebook

Сам фестиваль талантів "Повір у себе" розпочали своїм виступом вихованці дитячого дошкільного закладу №22 з танцем веселих гномів, що створив у присутніх справжній святковий настрій. Дитячий садочок №21 був представлений виступом маленьких музикантів з оркестру "Грайлики" та танцем "Веселкові барви". Запальний танець "Полька" глядачам подарували талановиті діти з дошкільного закладу №13. Ліза Халявченко майстерно виконала на піаніно інструментальну п’єсу. Про новорічні свята, що настануть вже зовсім скоро, нагадали своїм виступом маленькі танцюристи дошкільного закладу №18.

фестиваль талантів «повір у себе» (фото, відео) - изображение 2

Учениця НВК №2 Аполлінарія Косих станцювала бальний танець та зворушливо заспівала пісню про маму. Віолета Радочинська, Камілла Устименко та маленькі зірочки ДНЗ №5 розповіли історію про святкових героїв. Юні гумористи з шостої школи розвеселили глядачів шкільним "Єралашем". Яскраве та витончене мистецтво бального танцю продемонстрували Микола Солодовников та Аліна Єфименкова. Красу художнього слова монологом про рідне місто показала Ірина Коновальцева . Танцювальний колектив дев’ятої школи подарував глядачам сучасний танець "З нами разом". Теплі почуття у глядачів викликав вірш про осінь у виконанні Владислава Будахіна. Хор учнів середньої школи №6 заспівав українську народну пісню "Ой, зелене жито, зелене", що вже давно стала символом гостинності нашого народу. Свою спортивну майстерність продемонструвала Ксенія Голубовська, виконавши акробатичний етюд.

фестиваль талантів «повір у себе» (фото, відео) - изображение 3

Окремо хочеться відзначити палку підтримку глядачів, що гучними оплесками та вигуками "Молодець!" дякували маленьким артистам за їх старання та творчу майстерність.

А закінчився фестиваль патріотичним виступом учнів дев’ятої школи з танцювальною композицією "Діти України".

Фестиваль "Повір у себе" в черговий раз продемонстрував, що наше місто дійсно багате талановитими дітьми, а справжній талант може себе реалізувати попри всі життєві негаразди. Головне – віра у себе, підтримка родини та небайдужість оточуючих.

Євген Січкаренко

Залишити коментар

Відправити