Кубок області та "срібло" Чемпіонату Європи. Успішний тиждень спортсменів Покрова

Кубок області та "срібло" Чемпіонату Європи. Успішний тиждень спортсменів Покрова

Спортивний сезон 2019 року поступово наближається до закінчення, але спортсмени Покрова не зупиняються і продовжують здобувати нагороди на турнірах різного рівня. Тиждень, що минув, приніс місту чергові перемоги.

Дзюдо. "Срібло" покровчанки на Кубку Європи

Минулого тижня в Угорщині у місті Дьор відбувся Кубок Європи середа кадетів U18. У складі збірної України участь у цьому турнірі взяла представниця відділення дзюдо міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка Єлизавета Литвиненко.

кубок області та срібло чемпіонату європи. успішний тиждень спортсменів покрова - изображение 1

Дівчина виступала у ваговій категорії до 70 кілограм. На цих змаганнях вихованка тренера Сергія Сінілова провела 5 поєдинків. Єлизавета заслужено піднялася на п'єдестал, вигравши срібну медаль цього турніру. Загалом збірна України в Кубку Європи завоювала 10 медалей і посіла друге командне місце.

кубок області та срібло чемпіонату європи. успішний тиждень спортсменів покрова - изображение 2

Вітаємо нашу дзюдоїстку та її наставника з черговим успіхом на міжнародній арені.

Хортинг. Кубок області знову виграла команда Покрова

Вихованці спортивного клуба "Спарта-2008" (тренер Тарас Міщенко) сьогодні заслужено вважаються лідерами в регіоні в такому напрямку бойових єдиноборств, як хортинг. Цей вид спорту органічно поєднує в собі різні бійцівські напрямки, що сприяє гармонійному розвитку атлетів.

кубок області та срібло чемпіонату європи. успішний тиждень спортсменів покрова - изображение 3

Черговим підтвердженням високого рівня вихованців "Спарти" став Кубок області з бойового хортингу, який пройшов минулої суботи, 16 листопада, у місті. Дніпро. Турнір зібрав учасників з різних регіонів Дніпропетровщини, тож для перемоги довелося докласти усіх зусиль.

кубок області та срібло чемпіонату європи. успішний тиждень спортсменів покрова - изображение 4

Приємно відзначити, що наші бійці змогли повторити минулорічний успіх. У загальному заліку Покров посів перше командне місце! Додамо, що цієї весни покровчани також виграли Чемпіонат області. Тож в нинішньому спортивному сезоні вони зробили своєрідний золотий "дубль", ставши переможцями двох основних турнірів Дніпропетровщини.

Прес-служба міського голови

Залишити коментар

Відправити