Новини

4Кількість фото
Кубок області та "срібло" Чемпіонату Європи. Успішний тиждень спортсменів Покрова

Спортивний сезон 2019 року поступово наближається до закінчення, але спортсмени Покрова не зупиняються і продовжують здобувати нагороди на турнірах різного рівня. Тиждень, що минув, приніс місту чергові перемоги.

"Бронза" Чемпіонату світу серед ветеранів. Сергій Сінілов повторив успіх минулого року

З 25 по 27 липня у місті Лас Пальмас (Канарські острови) пройшов особистий чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів віком від 30 років і старше. Про престижність цього турніру свідчить той факт, що він зібрав 778 найкращих дзюдоїстів Старого Світу. Збірна команда України продемонструвала хороший результат. Загалом в її активі 16 медалей (3 золотих, 6 срібних і 7 бронзових).

Дзюдоїсти ДЮСШ ім. Д. Дідіка знову перемагають

Цими вихідними у м. Хмельницький відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо "NOVATOR CUP2018" серед спортсменів 2002-2003 років народження. Перше командне місце виборов СК "Дзюдо-Дніпро", за який виступали і вихованці ДЮСШ ім. Д. Дідіка м.Покров.

3Кількість фото
Нові перемоги вихованців міської ДЮСШ

Відомо, що змагання служать хорошою школою для спортсменів, вони збагачують їх цінним практичним досвідом. Разом з тим змагання є і складним іспитом для спортсменів та їх тренерів, де їм необхідно показати спортивну майстерність. Вихованці ДЮСШ ім. Д. Дідіка впевнено виступили у чергових стартах і примножили переможну славу школи та міста.

Нові успіхи спортсменів Покрова

Спортсмени нашого міста продовжують вдалі виступи на змаганнях різного рівня. Останніми днями перемогами відзначились стрибуни у воду, бійці тайського боксу, карате, а також дзюдоїсти.

5Кількість фото
В ДЮСШ нові перемоги

Минулого тижня Покров поздоровляв школу з вагомими здобутками міжнародного рівня і знову є привід радіти за колектив, де в міцному тандемі тренерів та дітей народжуються чемпіонські результати. Одразу декілька відділень осередку відзначилися на змаганнях...

Примножують спортивні досягнення

Наші спортсмени ввійдуть до складу збірної Перепусткою до Чемпіонату світу став успішний виступ наших спортсменів на Чемпіонаті України зі спортивної акробатики серед дорослих, що пройшов минулого тижня у Вінниці. Протягом трьох днів близько 150...