Нові досягнення бійців ДЮСШ ім. Дані Дідика

Нові досягнення бійців ДЮСШ ім. Дані Дідика

Минулий тиждень видався вдалим для вихованців бійцівських дисциплін Покрова. Вони успішно виступили на турнірах різного рівня.

26 медалей у маленьких каратистів Покрова

Саме такий "врожай" нагород вибороли вихованці ДЮСШ ім. Дані Дідіка, які прийняли участь у відкритій першості ДЮСШ "Юність", що пройшла 13 жовтня у м. Запоріжжя.

Команду каратистів Покрова (вік спортсменів 7-12 років) представляли 11 вихованців тренера Михайла Фролова. Це Артем Василець, Михайло Тиква, Даніїл Явтушенко, Олександр Кирпа, Володимир Білан, Владислав Завакевич, Євген Кошель, Богдан Забутний, Олег Шикула, Артем Куйовда і Олена Проша.

Змагання відбувалися в різних вікових категоріях, в розділах - командне та індивідуальне ката, богу-будо. Абсолютно всі наші каратисти показали високий рівень підготовки до змагань. Загалом в їх активі 11 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалей. Найбільшу кількість перемог здобули Євген Кошель та Артем Куйовда.
Вітаємо юних спортсменів та їх тренера з високими досягненнями!

Дзюдо. Покровчанка виборола медаль Чемпіонату України

Єлизавета Литвиненко, вихованка відділення дзюдо міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка, успішно виступила на Чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років. Змагання, які проходили 12 і 13 жовтня в м. Ужгород, зібрали найсильніших юних спортсменів з 23 регіонів країни й міста Києва. При цьому в деяких вагових категоріях компанію українцям склали учасники з Бельгії, Молдови, Азербайджану, Румунії і Чехії, що також посилювало конкуренцію.

Покровчанка виступала у складі збірної команди Дніпропетровської області й була єдиним учасником, який не представляв м. Дніпро. При цьому Єлизавета боролася в новій для себе ваговій категорії (до 70 кг), до якої дівчині ще необхідно адаптуватися.

нові досягнення бійців дюсш ім. дані дідика - изображение 1

Але і за таких умов спортсменка з Покрова зробила свій внесок у медальний залік Дніпропетровщини. У її активі бронзова медаль цього турніру. У підсумку збірна Дніпропетровської області посіла третє командне місце.

Вітаємо спортсменку з черговою нагородою. Після закінчення змагань у складі національної збірної вона бере участь у навчально-тренувальних зборах. Бажаємо успіху і чекаємо нових перемог!

Прес-служба міського голови.

Залишити коментар

Відправити