Обговорили розвиток альтернативної енергетики на Дніпропетровщині

Обговорили розвиток альтернативної енергетики на Дніпропетровщині

2 березня о 10:00 у приміщенні громадського інформаційно-виставкового центру ,,MediaProstir" відбулося засідання круглого столу на тему: ,,Розвиток альтернативної енергетики в об'єднаних територіальних громадах Дніпропетровської області". З метою обговорення перспективи розвитку ОТГ, впровадження в їхню практичну діяльність відновлюваної енергетики та ставлення громади до подібних процесів захід ініціював заступник голови облради Валерій Безус.

Під час засідання він зазначив, що альтернативна енергетика - один з кроків до розвитку не лише громад, а й України в цілому. І саме джерела відновлюваної енергії сприятимуть енергетичній незалежності держави.

"За останні роки зроблено вагомі кроки у цьому напрямку, та попереду ще багато важливих завдань у вирішенні яких ми повинні співпрацювати заради інтересів наших громад, розвитку регіону й держави."- додав Валерій Безус.

обговорили розвиток альтернативної енергетики на дніпропетровщині - изображение 1

За круглим столом учасники обговорили використання сонячної енергії як один зі шляхів виробництва електричної енергії та застосування альтернативної енергетики в забезпеченні теплопостачання споживачів. Також заслухали доповіді представників об'єднаних територіальних громад регіону.

У ході дискусії учасники порушили актуальні питання пов'язані з впровадженням альтернативної енергетики, обговорили проект ОТГ м.Підгородне щодо будівництва комунальної електростанції, яка буде працювати завдяки відновлюваним джерелам енергії. Особистим досвідом стосовно використання сонячної енергії поділився мешканець м. Підгородне, який розповів про всі аспекти даної системи.

"Сьогодні від наших конкретних дій, залежить майбутнє покоління. Тому ми повинні відпрацювати всі напрямки, які сприятимуть залученню інвестицій в об'єднані територіальні громади Дніпропетровської області. Тож кожен очільник ОТГ має ініціювати проекти спрямовані на розвиток альтернативної енергетики та підтримувати ідеї мешканців щодо них" - констатував заступник голови ДОР.

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності ДОР

Залишити коментар

Відправити