Олександра Сотула передала ліки для дитячої лікарні та провела робочі зустрічі у Нікопольському районі

Олександра Сотула передала ліки для дитячої лікарні та провела робочі зустрічі у Нікопольському районі

Заступник голови Дніпропетровської партійної організації ВО «Батьківщина», депутат Дніпропетровської обласної ради Олександра Сотула 07 вересня з робочим візитом відвідала Червоногригорівську ОТГ Нікопольського району. Провела зустріч з головою Прокопенко Олександром Анатолійовичем. Він розповів про основні проблеми, що потребують втручання з боку влади та є критичними: запуск опалювального сезону у школах, лікарнях і дитячих садочках . З поточними тарифами на газ коштів громади не вистачить, потрібне додаткове фінансування!

Разом зі своїм помічником Бабенко Юрієм Івановичем зустрілася з депутатами фракції, активом партії та провела черговий прийом громадян. Скрутне матеріальне становище, лікування хронічних хвороб, неможливість оформлення субсидії та, як результат, непідйомні тарифи для населення – це основні питання, з якими приходили до депутата люди.

Після чого Олександра Федорівна з Червоногригорівської ОТГ переїхала до м. Нікополь, де передала медичні препарати для Нікопольської міської дитячої лікарні та волонтерам, які роздадуть ліки від застуди, інсульту, інфаркту, протитуберкульозні ліки, різні ін’єкції та вітаміни  людям, які постійно звертаються за допомогою до особисто депутата Сотули О.Ф. та Нікопольської міської партійної організації ВО «Батьківщина»: соціально незахищені громадяни, одинокі та хворі, багатодітні родини, люди з обмеженими можливостями.

Провела черговий прийом громадян, вислухала нарікання людей, які залишилися з великими проблемами на одинці, а саме: захмарні ціни на неякісні комунальні послуги, відсутність доріг, безробіття та низьким рівнем життя.

Після чого обговорила всі ці кричущі питання та можливі шляхи їх вирішення з депутатами від ВО «Батьківщина» у Нікопольській міській раді.

Позиція нашої партії, завжди була, є і буде  – захищати та відстоювати права та інтереси кожного громадянина нашої держави!

У заключенні зустрічі актив партії привітав нещодавніх іменинників: Бовкуна Євгена Івановича та Базовкіна Євгена Вікторовича. Побажали міцного здоров’я, наснаги та енергії для реалізації усіх задуманих планів!

олександра сотула передала ліки для дитячої лікарні та провела робочі зустрічі у нікопольському районі - зображення 1

олександра сотула передала ліки для дитячої лікарні та провела робочі зустрічі у нікопольському районі - зображення 2

олександра сотула передала ліки для дитячої лікарні та провела робочі зустрічі у нікопольському районі - зображення 3

олександра сотула передала ліки для дитячої лікарні та провела робочі зустрічі у нікопольському районі - зображення 4

олександра сотула передала ліки для дитячої лікарні та провела робочі зустрічі у нікопольському районі - зображення 5

 

ВО "Батьківщина"
Залишити коментар

Відправити