«Укравтодор» повідомив про початок ремонту траси Нікополь-Дніпро

«Укравтодор» повідомив про початок ремонту траси Нікополь-Дніпро

Роботи розпочалися на останній ділянці завдовжки 14 кілометрів. Саме ця частина автошляху Р-73 досі залишається у незадовільному стані.

«укравтодор» повідомив про початок ремонту траси нікополь-дніпро - зображення 1

Наразі, за словами шляховиків, техніка мобілізована і ремонт стартував. Розпочали з фрезерування зношеного покриття.

«укравтодор» повідомив про початок ремонту траси нікополь-дніпро - зображення 2

Планується проведення всього комплексу робіт: влаштування шару щебенево-піщаної суміші, вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону, водовідведення, розчищення узбіч, нанесення дорожньої розмітки та встановлення знаків.

«укравтодор» повідомив про початок ремонту траси нікополь-дніпро - зображення 3

Нагадаємо, регіональну дорогу державного значення Р-73 побудували ще у 40 роки минулого сторіччя, і останніми десятиліттями її стан викликав лише обурення у всіх, хто пересувався даним напрямком.

«укравтодор» повідомив про початок ремонту траси нікополь-дніпро - зображення 4

Минулого року більшу частину траси відремонтували. На ділянці завдовжки  42,2 км влаштували 3-шарове дорожнє покриття, виконали роботи з водовідведення, намалювали розмітку та встановили нові знаки.

«укравтодор» повідомив про початок ремонту траси нікополь-дніпро - зображення 5

Ремонт останньої ділянки, за словами шляховиків, планували розпочати навесні 2021 року. Проте, підрядник відмовився від виконання робіт. Тому службою автодоріг області було ініційовано розірвання договору та проведено нові тендери для пошуку нового підрядника. Переможцем визнали ТОВ «Автомагістраль-Південь», яке вже приступило до роботи.

Увага! Рух у місцях проведення робіт здійснюється в реверсному режимі, тож водіям радять бути уважними під час проїзду таких ділянок, дотримуватись швидкісного режиму та звертати увагу на попереджувальні знаки.

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Залишити коментар

Відправити