Пісня – то мрія

Пісня – то мрія

Для вихованця Школи мистецтв Дмитра Назарика вона світла й окрилена, бо лине з душі. Пісня – то його натхнення, його історія, якою ділився з покровчанами, запросивши земляків на свій сольний концерт.

Стипендіат міського голови, переможець Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів, володар численних гран-прі, цього вечора Дмитро стояв на сцені як випускник двох шкіл – ліцею та мистецтв.

пісня – то мрія - изображение 1

Дарував свої найкращі концертні номери, яких за роки навчання нараховується сотні.

Про учня з дивовижним голосом, тонкою душею та відкритим серцем розповідала викладач та наставник Антоніна Жуковська, ілюструючи світлинами й кадрами процес зростання юного вокаліста. За блискучими виступами золотоголосого хлопчика ховається титанічний щоденний труд, а результат – прекрасне майстерне виконання, яке завжди є подарунком для містян.

пісня – то мрія - изображение 2

Сольний концерт теж став для них подією. Глядачі, серед яких викладачі ліцею, Школи мистецтв раділи за талановитого учня. Директор школи Любов Фесенко говорила про учня, який є талановитим в усьому – музиці, навчанні, найважливіше – у дружбі.

пісня – то мрія - изображение 3

Зі сцени лунали червона рута й черемшина, ой, під вишнею і головні пісні, адресовані батькам – родині. Дмитро дякував рідним, друзям, вчителям і всім присутнім у залі за підтримку, яка надихала на нові творчі перемоги. Попереду в нього нова дорога до мистецьких вершин і завжди поряд буде рідне місто, яке пам’ятає дебют хлопчика з голосом, що торкається серця і чекає на яскравого виконавця, який обов’язково запалить зірки великих сцен.

Прес-служба міського голови

Залишити коментар

Відправити