«Порозважалися» до судових з’ясувань

«Порозважалися» до судових з’ясувань

Наприкінці грудня соціальні мережі міста сколихнуло відео так званих "вбивць ліхтарів". Дії молодиків, які суботньої ночі безчинствували у сквері поблизу універмагу, викликали шквал обурення городян. Зафільмований доказ хуліганських дій зібрав півтори тисячі переглядів, не залишився без уваги і відповідних органів.

Вже перші коментарі покровчан примусили "героїв" видалити відео із власних сторінок ВКонтакті, "оборонятися" словесною перепалкою в стрічці новин мережі. Однак докази, представлені правоохоронцям не лише мешканцями міста, а й комунальним підприємством "Добробут", були незаперечними. Ліхтарі, дійсно, вбивали, за лічені хвилини ушкоджено опори, цоколя, кріплення – завдано збитків більше, ніж на 5 тис. грн., про що свідчило скопійоване містянами відео і фотодокази.

У спілкуванні з правоохоронцями "герої" заперечували свою причетність до скоєного, з легкістю вказавши на винуватця зі свого ж оточення. Відео коментували як випадковий збіг, мов потрапили у об’єктив як прості перехожі. При цьому визнавали факт знайомства з головним фігурантом. Чому ж не зупинили порушника, так і не пояснили.

Сьогодні справою займаються відповідні органи. Як зазначив інспектор з ювенальної превенції, лейтенант поліції Валентин Шугай, матеріали передано до суду. Учасники події перебувають у полі зору правоохоронців. Не оминули відповідальності і батьки, як такі, що не виконують батьківських зобов’язань. Останнім належить відшкодовувати завдані збитки. Не залишаться в стороні і "друзі-товариші", "хто просто проходив повз", про подію повідомлено до технікуму, де ті проходять навчання.

Нічні "розваги" у сквері закінчаться далеко не весело. "Вбивці ліхтарів" завоювали собі зовсім не геройський авторитет, скоріше – навпаки. Можна лише сподіватися, що хлопці зроблять відповідні висновки, їхні ж батьки, котрі заплатять адмінштраф, напевне, вже зробили. Від вандалізму на вулиці, до злочину у власному домі – один крок і про це варто пам’ятати.

Прес-служба міського голови.

Залишити коментар

Відправити