Новини

Є опитування
Вода ТМ "СРІБНА РОСА"

Вода ТМ "СРІБНА РОСА"

Одна з головних проблем сьогодні - це якість питної води. Питна вода повинна обов'язково відповідати санітарно-гігієнічним вимогам, які гарантують її безпеку для здоров'я людини. Вода ТМ "Срібна роса" містить в своєму складі всі необхідні збалансовані неорганічні компоненти для нормального функціонування організму людини.

Є опитування
4Кількість фото
Хлібозавод ТОВ «Катеринославхліб»

Хлібозавод ТОВ «Катеринославхліб»

ТОВ «Катеринославхліб» - підприємство європейського рівня, яке шанує класичні слов’янські традиції. Ми пишаємось, що вже більше 10-ти років здатні запропонувати вам якісну, смачну та різноманітну продукцію, на будь-який смак.

Є опитування
ТОВ ВКФ «Марганецький хлібозавод»

ТОВ ВКФ «Марганецький хлібозавод»

ТОВ ВКФ «Марганецький хлібозавод»– це завод, який стрімко розвивається, виробляє величезну кількість хлібобулочних та кондитерських виробів найкращої якості. Замовляйте хліба, батони та інші вироби, вже зараз. Для цього зверніться за вказаними контактними даними.

Все о снижении слуха

Все о снижении слуха

Очень часто бывает, что человек может сразу и не заметить, что у него начался процесс снижения слуха, первая причина отказ, внутреннее препятствие это понимать и принимать. Поэтому в большинстве случаев люди обращаются за помощью к специалистам только тогда, когда снижение слуха прогрессирует и мешает жить полноценной жизнью, общаться с людьми, ходить на различные мероприятия, смотреть телепередачи, слушать музыку и т.п., одним словом человек становится отрезанным от социума.