Рятувальники проводять роботу

Рятувальники проводять роботу

Рятувальники попередили громадян про небезпеку під час святкування в побуті

рятувальники проводять роботу - изображение 1

З метою ознайомлення громадян про небезпеку в побуті, яка може їх очікувати, якщо не дотримуватися заходів пожежної безпеки 3 січня співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальній захід по вул. Центральна. Під час якого рятувальники розповіли людям про останні події, що траплялися на території міста. Попередили, що останнім часом почастішали випадки навмисних підпалів електрощитів тож аби громадяни не стали заручниками таких обставин потрібно слідкувати за дотриманням заходів пожежної безпеки не тільки вдома, а також в житлових під’їздах, зачиняти вхідні двері під’їздів щоб обмежити доступ до них сторонніх осіб.

Також при розмові рятувальники попередили про небезпеку використання піротехнічних виробів, про заборону виходу на тонку кригу. Звернули увагу на те, що попереду ще різдвяні свята тож необхідно не забувати про заходи безпеки при використанні відкритого вогню біля ялинок, особливу увагу приділити дітям, не дозволяти їм самостійно використовувати піротехніку. Тільки дотримуючись заходів безпеки свята пройдуть весело та безпечно, зазначили фахівці ДСНС.

По завершенню розмови рятувальники привітали громадян зі святами, вручили інформаційні листівки з правилами безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят, а також нагадали телефон служби порятунку 101.

Рятувальники роз’яснюють правила безпеки в святковий та зимовий період

рятувальники проводять роботу - изображение 2

В холодний зимовий період мешканці міста інтенсивно, а за часту з порушеннями вимог пожежної безпеки, використовують опалювальні прилади та електромережу. Тож аби недопустити виникнення пожеж в побуті, особливо під час святкування, 4 січня співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели в черговий раз роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання правил безпеки в зимовий період.

Під час цього заходу рятувальники нагадали про дотримання правил безпеки у побуті під час опалювального періоду, недопущення перевантаження електричних мереж, також нагадали найпоширеніши випадки пожеж, що траплялися останнім часом на території міста та способи попередження таких пожеж. Також при спілкуванні людям роз’яснили про заходи безпеки під час використанні піротехнічних виробів, попередили, що не можна дітям гратися з піротехнікою та іншими небезпечними предметами. Розповіли про небезпеку виходу на тонку кригу.А по завершенню розмови усім вручили листівки і експрес-інформації з важливою та необхідною інформацією, а також побажали гарних свят, тепла і затишку в оселях громадян.

Покровський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

dsns.gov.ua

Залишити коментар

Відправити