У міському музеї нові експонати

У міському музеї нові експонати

Експозиція, присвячена воїнам АТО, поповнилася матеріалами, переданими закладу безпосереднім учасником антитерористичної операції на сході країни Олексієм Кічуком.

Особисті речі солдата, уламок 120 мм мінометної міни доповнили експозицію, яка розповідає про наших земляків, учасників АТО. Центральні постаті виставочного стенду - Почесні громадяни міста, які загинули, захищаючи територіальну цілісність своєї країни – Дмитро Стрілець, Олександр Ісаєнко, Олег Кравченко, Олександр Мокієнко.

-Багатьох з них особисто знав Олексій, - розповідає директор музею Тамара Жежеріна, - символічно, що саме тут, у закладі, зберігатиметься прапор 2 роти 21 батальйону 56 бригади, переданий солдатом, з підписами його побратимів.

Додаючи, що першими ознайомилися з експозицією сини Олексія Кічука – 12-річний Євген та 5-річний Ярослав, котрі згодом і передали до музею особисті речі батька.

Днями солдат разом з товаришами – Павлом Хрипком, Олександром Новаковським зустрілися з музейними працівниками, передавши закладу нові експонати.

-Важливо, що експозиція є постійнодіючою, - зазначають воїни АТО, - вона розповідає про простих хлопців, наших земляків, які пройшли антитерористичну операцію, захищаючи свою країну. Переконані, що буде і надалі поповнюватися.

На цьому наголошують і в музеї, підкреслюючи, що експозиція постійно оновлюється, доповнюються нові матеріали з якими може ознайомитися кожен мешканець Покрова.

Прес-служба міського голови.

Залишити коментар

Відправити