За якими тарифами сплачуватимуть електроенергію жителі Дніпропетровщини у 2020 році?

За якими тарифами сплачуватимуть електроенергію жителі Дніпропетровщини у 2020 році?

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO у Дніпропетровській області піклується, щоб кожен клієнт міг планувати свої витрати на електроенергію. Тарифи на світло оприлюднені на сайті YASNO. Крім того, після внесення актуальних показань лічильника в Особистому кабінеті сума до сплати буде розрахована відповідно до конкретного тарифу кожного клієнта.

Тарифи на електроенергію встановлюються державою та наразі залишаються без змін.

  • Базовий тариф діє для населення, що проживає у будинках чи квартирах із централізованим опаленням, газовими або електричними плитами:
за якими тарифами сплачуватимуть електроенергію жителі дніпропетровщини у 2020 році? - изображение 1
  • Тариф для будинків з електроопаленням діє для населення, що проживає у квартирах чи будинках, що у встановленому порядку обладнані електроопалювальними установками, а також для мешканців негазифікованих багатоквартирних будинків без централізованого опалення:
за якими тарифами сплачуватимуть електроенергію жителі дніпропетровщини у 2020 році? - изображение 2
  • Власникам багатозонних (дво- чи тризонних) лічильників надається знижка на спожитий обсяг електроенергії в залежності від часу доби.

Найбільш ефективний спосіб сплачувати менше за електроенергію – встановити двозонний лічильник у складі набору Розумний Watt. Окрім приладу обліку у наборі також є смарт-розетка з таймер, що вмикає/вимикає електроприлади у потрібний час, а також енергоефективні LED-лампи.  

за якими тарифами сплачуватимуть електроенергію жителі дніпропетровщини у 2020 році? - изображение 3

* Коефіцієнт застосовується до діючого тарифу для населення. *Коефіцієнт потрібно помножити на ставку тарифу.

  • Тариф для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу становить 0,9 грн/кВт·год незалежно від обсягу споживання.

Прес-служба YASNO
у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити